01-066700 ogrzewacz wody elektryczny 60l em vulcan premium smart (bia marki Galmet

01-066700 ogrzewacz wody elektryczny 60l em vulcan premium smart (bia marki Galmet


Producent/Marka: GALMET

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność:
60 l
Zasilanie:
elektryczne

Najmądrzejszy ogrzewacz wody w swej klasie. Gwarantuje niepowtarzalny fason SQUARE Jacket Design®. Ochrona RESIST-TECH® zagwarantuje do 50% dłuższą żywotność zbiornika. Technika PLASTIC-SLEEVE® gwarantuje zrównoważoną i długą pracę ogrzewacza. Ogrzewacz o obszerności od 40 do nawet 140 litrów zapewnia komfort użytkowania całej rodzinie. Zaprojektowane w części dolnej przyłącza zezwalają na komfortowy i łatwy montaż i gwarantują estetyczny wygląd instalacji.

Sprawdzona izolacja

technologia ocieplenia w połączeniu z wysokiej jakości użytymi materiałami i inteligentnym sterowaniem zapewnia szybki i nieustanny dostęp do ciepłej wody użytkowej oraz dbałość o ekonomiczną pracę ogrzewacza.

Bezpieczne stosowanie

Emalia ceramiczna EXTRA GLASS® wypalana w wysokiej temperaturze, gwarantuje higieniczne wykorzystywanie i chroni zbiornik ogrzewacza przed korozją. Efektywna grzałka elektryczna dba o prędkie podgrzanie wody oraz utrzymanie jej w zadanej temperaturze. Dodatkowe zabezpieczenie antykorozyjne zbiornika oferuje wysokiej jakości anoda magnezowa.

Najmądrzejsze sterowanie

Samouczący się sterownik SMART, zagwarantuje oszczędność choćby 16% kosztów energii rocznie. Dostosowując się do dobowego rytmu użytkowników optymalizuje zużycie wody i energii. Wielki wyświetlacz LCD prezentuje właściwości pracy urządzenia i pozwala na ich łatwą zmianę. Sterownik SMART to dodatkowo gwarancja bezpiecznej pracy ogrzewacza i dbania o zdrowie domowników. Zapewniają to funkcje Zabezpieczenia przed zamarzaniem i Antylegionella.

nieprzeciętny dla mnie

Wytrzymała, metalowa pokrywa, o oryginalnym zarysie, zagwarantuje długie, bezproblemowe użytkowanie. Ogrzewacz Vulcan Smart wspaniale wkomponuje się w projekt każdego wnętrza dzięki zastosowaniu pokrywy w kolorze śnieżnobiałym, czarnym albo w jednym z 4 kolorów dodatkowych*.

Gwarantowana jakość

najlepsze surowce, zaawansowana technika produkcji i wykwalifikowana kadra zapewniają najwyższą jakość produktów, na każdym etapie produkcji. Pozwala to zaoferować użytkownikom ogrzewaczy 60 miesięcy gwarancji.**

* Opcja za dopłatą
** detaly w karcie gwarancyjnej

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Zasobniki i wymienniki