7neebo PioNa Home

7neebo PioNa Home


Producent/Marka: 7neebo

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


PUPPYoo T10 Home to postępowy odkurzacz pionowy bezprzewodowy, przeznaczony do usuwania brudu i kurzu ze wszelkich rodzajów powierzchni.

Zapomnij o uciążliwym rozwijaniu kabla, szukaniu gniazdka i przepinaniu wtyczki. Czas pracy PUPPYoo T10 Home to nawet 45 minut, a więc tyle, ile Ci trzeba, by sprzątnąć obszerniejsze mieszkanie przeciętnej wielkości biuro. Robot spełni oczekiwania jednocześnie w trakcie starannych, weekendowych porządków, jak i na co dzień - do usuwania niewielkich zabrudzeń bądź piasku i błota naniesionego z podwórka.

W pakiecie z odkurzaczem PUPPYoo T10 Home otrzymasz pakiet akcesoriów i szczotek, które pozwolą ci w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Dopełniające końcówki przy wyborze modelu T10 Home to:
- elektro-szczotka
- szczotka dwuszczelinowa
- rura rozciągliwa
- szczotka szczelinowa/samochodowa

Decydując się na zakup odkurzacza T10, wybierasz wygodę i komfort użytkowania. Robot został zaopatrzony w przycisk turbo, dzięki któremu możesz dwukrotnie powiększyć siłę ssania i pozbyć się uporczywych albo pokaźniejszych zabrudzeń. Opróżnianie zbiornika na nieczystości jest dziecinnie proste - wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Odkurzacz pionowy bezprzewodowy ładuje się w ciągu zaledwie 3 godzin, a komfortowa stacja dokująca zajmuje niedużo miejsca, dzięki czemu możesz ją zainstalować nawet w znikomym pomieszczeniu albo kącie mieszkania.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Odkurzacze