Acer Aspire NH.Q5TEP.003

Acer Aspire NH.Q5TEP.003


Producent/Marka: Acer
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
NH.Q5TEP.003
Przekątna ekranu:
15.6 "Wybrane cechyProcesor Intel Core i7-9750H
Pamięć RAM 8 GB
Dysk SSD 512 GB
Grafika Nvidia GeForce GTX 1650
Windows 10 Home

System Windows 10 to Twój partner w uzyskiwaniu wyników. Zyskasz szybsze uruchamianie, znajome,rozszerzone menu Start,, a także doskonałe świeże sposoby realizacji zadan nawet na wielu urzadzeniach. Pokochasz tez nowoczesne funkcje, takie jak calkiem nowa przegladarka zaprojektowana do dzialania w Internecie.


Złącze HDMI

laptop został wyekwipowany w złącze HDMI, czyli High Definition Multimedia Interface, to aktualnie wiodący standard przesyłu wysokiej jakości dźwięku i obrazu. Korzystając z tego rozwiązania, bezproblemowo podłączysz swój komputer do zewnętrznego monitora, projektora albo ekranu telewizora.


8GB pamięci RAM

laptop został zaopatrzony w 8 GB szybkiej pamięci RAM, dzięki której Twoja praca będzie jeszcze płynniejsza. Od teraz będziesz mógł korzystac z wielu aplikacji oraz grać w bardziej wymagające gry.


ekran 15,6" FHD

Imponujący wyświetlacz 15,6" FHD+ (1920 x 1080 px) w laptopie nawet najszczególniej wymagających zwolenników gier i oglądania filmów.


Bluetooth

Bluetooth to technologia bezprzewodowego przesyłu danych przy pomocy fal radiowych, umożliwiająca łatwą komunikację pomiędzy zróżnicowanymi sprzętami.Dzięki tej funkcji możesz podłączyć do komputera można podłączać wszystkiego rodzaju urządzenia Bluetooth, takie jak klawiatury, myszy, telefony, głośniki i dużo innych.


Dysk SSD 512 GB

laptop wyposażony jest w dysk SSD o objętości 512 GB. Dzięki tego typu pamięci notebook pracuje jeszcze szybciej, ciszej i produktywniej. Dysk SSD jest o dużo bardziej niepodatny na wstrząsy oraz zużywa mniej energii klasyczny dysk twardy dzięki czemu praca na baterii wydłuży się.


notebook Acer Aspire 7 NH.Q5TEP.003

wyekwipowany w efektywny sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-9750H, 8 GB pamięci RAM zapewaniające komfort użytkowania, kartę graficzną nVidia GeForce GTX 1650 oraz szybki dysk SSD o obszerności 512 GB, który ma zasadniczy wpływ na szybkość działania systemu, a także aplikacji na Twoim notebookie.


Zupełnie świeże złącze USB rodzaju C

Nowy odwracalny port USB Type-C, sprawia, iż podłączenie sprzętów jest o niemało łatwiejsze i gwarantuje transfer nawet do 5Gbit/s, dzięki temu można przesłać film 2GB do pamięci USB w czasie krótszym niżeli 2 sekundy. Jego kompaktowa budowa pozwala zachować smukłe rozmiary laptopa.


Podświetlana klawiatura

notebook zaopatrzony jest w komfortową, podświetlaną klawiaturę, dzięki której bez problemu można pracować w ciemnych i niedoświetlonych pomieszczeniach. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla oczekujących pełnego komfortu podczas stosowania notebooka.


Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy