Adler AD 1244

Adler AD 1244


Producent/Marka: ADLER

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
niebieski
Moc grzałki:
2200 W
Pojemność:
1.8 l
Wskaźnik poziomu wody:
tak

Rodzinny, wyjątkowo wielki czajnik o objętości 2,5 litra, pozwala produktywnie zagotować wodę. Pokrywa wyprodukowana jest z wysokiej jakości tworzywa, wytrzymałego na temperaturę. Kolorowa pokrywka, wierzchnia strona rączki oraz podstawka nadają urządzeniu oryginalny wygląd.

Dla wygody wykorzystywania został zaprojektowany obrotowy 360 stopniowy system podstawy. Pozwala na on dowolne osadzanie urządzenia na podstawie, tak aby jego uchwyt zawsze znajdował się w najwygodniejszym dla nas położeniu.

okrągła podstawka zagwarantuje dużą stabilność i miejsce na zwinięcie przewodu zasilającego. Potrójny konektor zapewnia bezpieczne połączenie. Nad wyraz potężny, pewny i wygodny uchwyt poprawnie się trzyma w rąk.

Rączka jest zaokrąglona we wnętrzu i płaska na zewnątrz. Wyprofilowanie uchwytu jest dobrane do wyglądu obudowy. Włącznik i wyłącznik w jednym przycisku umieszczony jest w górnej części rączki. Taki kształt iż wypełniony wodą czajnik trzyma się komfortowo i stabilnie.

Na bocznych ściankach pokrywy umieszczono wodowskaz z zaznaczoną czarną skalą od min 0,6 litra wody do max 2,5 litra. Przypasowany jest on do matowej pokrywy i podstawki. Poprzez wodowskaz prawidłowo widać poziom wody.

zapobiega to niepotrzebnemu zużyciu energii, gdyż zawsze można zagotować tylko taką liczba wody jaka jest potrzebna. Dbając o bezpieczeństwo użytkownika zastosowano automatyczny wyłącznik po zagotowaniu wody.

mocny uchwyt do podnoszenia pokrywki zezwala na komfortowe jej otwieranie. Zatrzask utrzymujący pokrywkę całkowicie otwartą rozszerza wygodę użytkowania. Wewnątrz pokrywy zainstalowana jest obfita krągła stalowa grzałka o mocy 2200 W, która zagwarantuje szybkie zagotowanie wody.

Obsługa jest nad wyraz prosta. Nalewamy konieczną ilość wody. Wyjątkowo pomocna jest przy tym wyraźna podziałka od 0,6 do 2,5 l. Ustawiamy czajnik na podstawie i naciskamy przycisk. Zaświeca się podświetlany wyłącznik.

Woda zagotowuję się momentalnie i cicho. Proces ten można obserwować poprzez okienko wodowskazu. Po osiągnięciu temperatury wrzenia, woda gotuje się jeszcze przez kilka sekund i urządzenie wyłącza się samoczynnie.

System zabezpieczeń nie pozwoli żeby było inaczej. We wnętrzu obudowy pod pokrywką znajduje się otwór poprzez który para po zagotowaniu się wody, przedostaje się do wyłącznika bimetalicznego. Taka kompozycja umożliwia samoczynne wyłączenie, zawsze zaraz po zagotowaniu wody.

na dodatek blokada zapobiegająca włączenie pustego urządzenia rozszerza bezpieczeństwo wykorzystywania, oraz sprzyja oszczędzaniu energii elektrycznej. Utrzymanie urządzenia w czystości jest proste. Do konserwacji najlepiej zastosować przystępnego w handlu odkamieniacza.

Po odkamienieniu należy je kilkakrotnie przepłukać wodą. Nad wyraz spory otwór do wlewania wody albo czyszczenia upraszcza obsługę. Regularne odkamienianie zapewni niezawodne działanie i oszczędzi energie elektryczną, ponieważ czyste grzałki posiadają wyższą sprawność....

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Czajniki