Amica AMGF20M1GW

Amica AMGF20M1GW


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 4 sklepach

Oferty: 4

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
38 cm
Ilość poziomów mocy:
5
Kierunek otwierania:
w lewo
Moc:
800 W
Pojemność:
20 l
Sterowanie:
mechaniczne
Szerokość:
45.2 cm
Wysokość:
26 cm

Kuchenka mikrofalowa wolnostojąca Amica AMGF20M1GW z Combigrill zobacz, co możesz zyskać, wybierając kuchenkę mikrofalową Amica AMGF20M1GW z Combigrill technika Combigrill Gwarancja na starannie podgrzane potrawy i chrupiącą skórkę, dzięki funkcji Combigrill Multi Waves System doskonale podgrzany posiłek jest osiągalny, dzięki równomiernie rozprowadzonym falom w systemie Multi Waves Komfort Rozmrażanie czasowe Z pomocą rozmrażania czasowego higiena w kuchni zostanie zachowana Ruszt do grilla Soczyste potrawy w krótkim czasie 01 Rozmrażanie czasowe Rozmrażanie czasowe może zapobiec rozwojowi bakterii, dzięki szybszemu procesowi odmarzania w stosunku do innych sposobów.

02 Ruszt do grilla Jeśli masz ochotę na pieczoną potrawę - wygodny ruszt do grilla umożliwi Ci przygotowanie jej w kuchence mikrofalowej. 03 Sygnał końca pracy Nie musisz dłużej czekać, aż urządzenie skończy pracę - sygnał dźwiękowy sam Cię o tym powiadomi.

04 Talerz obrotowy Dzięki obrotowemu talerzowi w mikrofalówkach Amica, zyskujesz pewność, iż Twoje danie będzie zawsze znakomicie podgrzane - z każdej strony. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Combigrill Ciepłe danie i chrupiący wierzch potrawy Jeśli chcesz zredukować niezbędny na przyrządzanie rutynowych posiłków czas, wybierz kuchenkę mikrofalową Amica z funkcją Combogrill! Uruchamia ona jednocześnie mikrofale oraz grilla, żeby Twoje potrawy były podgrzewane równomiernie.

dzięki temu dania ziemniaczane, ryżowe, mięsa czy zapiekanki będą genialne i jeszcze bardziej chrupiące! MultiWave System Równomierne podgrzewanie potraw dzięki specjalnej konstrukcji wnętrza Jeśli chcesz oszczędzać czas, bez wątpienia ciekawa będzie dla Ciebie funkcja MultiWave System.

To dzięki niej fale rozchodzą się równomiernie w komorze kuchenki mikrofalowej Amica, a Ty możesz przygotować zdrowy i smaczny posiłek w mgnieniu oka. 5 stopni mocy Aż 5 poziomów mocy Twojego urządzenia Pragniesz odżywiać się zdrowo, a przy tym oszczędzać czas? Wybierz kuchenkę mikrofalową firmy Amica!

5 poziomów mocy to funkcjonalność, dzięki której z ogromną skrupulatnością dopasujesz pracę urządzenia do potrzeb przygotowywanego akurat dania. Rozmrażaj potrawy i przygotowuj je korzystając z kilku trybów.

Rozmrażanie czasowe komfortowe rozmrażanie w Twoim urządzeniu Zadbaj o zdrowie przez higieniczne rozmrażanie czasowe przystępne w kuchence mikrofalowej Amica. Dzięki niemu realne jest natychmiastowe rozmrożenie dania i szybsze przygotowanie posiłku.

Wszystko to przy oszczędności czasu i bez nieprzyjemnych zapachów. Zdjęcia i filmy w sekcji ''Opis towaru'' mają charakter poglądowy i mogą nie demonstrujeć precyzyjnego modelu towaru zobacz wszystkie funkcje kuchenki mikrofalowej Amica AMGF20M1GW z Combigrill Zegar Rozwiń Każda z mikrofalówek marki Amica pozostała wyekwipowana w komfortowy zegar, który wskaże Ci aktualną godzinę - m...

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Nowa ekskluzywna linia Amica IN.

    Odkryj nową, ekskluzywną linię sprzętów do zabudowy: http://www.amica.pl/in?utm_source=youtube&utm_medium=opis.

Inne powiązane

Amica AMGF20M1GB

Loading 349,00 zł

Amica AMG20M70GBIV

Loading 284,00 zł

Amica AMGF20M1GS

Loading 259,00 zł

Amica AMG17M70V

Loading 249,00 zł

Amica AMSF20M1W

Loading 269,00 zł

Amica AMMF20E1S

Loading 289,00 zł

Amica AMG20M70V

Loading 231,30 zł

Amica AMGF17M1GW

Loading 269,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Kuchenki mikrofalowe