Amica EB621MA

Amica EB621MA


Producent/Marka: Amica

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


* zdjęcia i filmy w sekcji "Opis produktu" posiadają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć starannego modelu towaru

Podświetlany uchwyt

Wyskamowane, gustowne i subtelne podświetlenie rączki piekarnika formuje niezwykły klimat w kuchni, a także oznajmia o statusie pracy urządzenia.

Czyszczenie piekarnika: system Aqualytic

Łatwe i prędkie czyszczenie dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Starczy wlać na dno piekarnika 0,5 l wody, ustawić temperaturę na 90ºC i 30 min lub nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu.

Emalia łatwoczyszcząca Easy Clean

Rozwiązanie to wpływa nie tylko na estetykę wnętrza, lecz też łatwość użytkowania, ponieważ gładką powierzchnię łatwiej utrzymać w czystości.

wielki zakres temperatur 30°C -280°C

Skala od 30 do 280ºC to wszechstronność i gwarancja pełnego komfortu wykorzystywania. Niskie temperatury wykorzystać można do wyrastania ciasta, wysokie perfekcyjnie nadają się do pieczenia mięs.

Równomierne pieczenie

wspaniałe efekty pieczenia dzięki skrupulatnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła, a także stabilnej temperaturze wewnątrz piekarnika.

Soft close - miękkie domykanie

Dzięki funkcji płynnego zamykania i otwierania drzwi, korzystanie z piekarnika staje się przyjemniejsze i jeszcze bardziej wygodne.

Prowadnice teleskopowe z funkcją stop

To swoboda użytkowania i gwarancja bezpieczeństwa, bardzo w przypadku potężnie obciążonych i rozgrzanych blach i naczyń. Dzięki pionowej regulacji prowadnice mogą być montowane na różnych stopniach. Dodatkowym udogodnieniem jest blokada prowadnic w pozycji wysuniętej.

szybki nagrzew

Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minuty, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skoncentrować się na przygotowaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.

Termosonda

Wszyscy przyrządzający pokaźne porcje mięs docenią termosondę dostępną w naszych piekarnikach. Dzięki niej można na bieżąco kontrolować temperaturę w środku potrawy.

Klasa energetyczna A+

Inteligentna technika oznacza dbałość o każdy aspekt. Amica od lat stawia na ekologiczne rozwiązania. Im wyższa klasa energetyczna, tym mniejszy pobór energii. Klasa A+ to symbol trosce o środowisko naturalne, a także widoczne zmniejszenie rachunków za prąd.

liczba funkcji piekarnika: 10

Wentylator + grzejnik górny + grzejnik dolny; opiekacz; opiekacz + grzejnik górny; grzejnik dolny; termoobieg + grzejnik dolny; termoobieg; grzejnik górny + opiekacz + wentylator; klasyczny

Drabinki boczne

wytworzone ze stali nierdzewnej drabinki usprawniają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je łatwo zdemontować i umyć, także w zmywarce.

prosty demontaż drzwi

Dzięki nowej konstrukcji drzwi można w bezpieczny i nietrudny sposób demontować szybę piekarnika bez konieczności wyjmowania całych drzwi. Użycie dwóch klipsów na górze drzwi sprawiło, iż nie ma zapotrzebowania wykorzystywania żadnych narzędzi i można to zrobić samodzielnie. Teraz utrzymanie piekarnika w czystości jest przystępne.

Oświetlenie halogenowe

wykorzystanie oświetlenia halogenowego istotnie ulepsza widoczność potraw znajdujących się wewnątrz piekarnika.

Drabinka suszarnicza

Drabinka suszarnicza pozostała wyposażona w zabezpieczenia, dzięki temu jest stabilna i pozwala na luźne wysuwanie bez obawy, że potrawa wypadnie albo wysunie się.

Przepisy na drzwiach

Przepisy znajdujące się na wewnętrznej stronie drzwi piekarnika to użyteczny poradnik w zasięgu ręki – gromadzi dane o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie, a także czasie pieczenia.


Podświetlane pokrętła

Informują o tym iż piekarnik jest włączony, usprawniają odczytanie aktualnych ustawień oraz stanowią nieprzeciętny ozdobny.

Soft Light

Piekarnik niejednokrotnie jako centralne urządzenie w naszej kuchni, może pełnić dodatkowo funkcję dekoratywną. Nasz produkt dzięki nietypowemu stopniowemu rozświetlaniu wnętrza miłym dla oka miękkim światłem powoduje, że cały aranżacja zyska na elegancji i subtelności.

Programator Tty

To programator w połowie sensorowy, czyli mający pokrętła. Jest to połączenie elegancji z wykorzystanecznością. Został wyposażony w prędki nagrzew i 10 funkcji. Programator posiada też funkcję Eco, która wykorzystuje ciepło resztkowe celem oszczędności energii.

Chłodny front (3 szyby w drzwiach)

zastosowanie szyby refleksyjnej, a także aż trzech szyb w konstrukcji drzwi piekarnika pozwoliło nam stanowczo zniżyć temperaturę drzwi piekarnika. Dzięki temu rozwiązaniu gotowanie i pieczenie będzie już zawsze bezpieczne.

informacje techniczne
Funkcjonalność Wyposażenie

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Piekarniki