Amica EBI71294

Amica EBI71294


Producent/Marka: Amica

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Chłodzenie obudowy:
tak
Głębokość:
57 cm
Klasa energetyczna:
A++
Pojemność:
66 l
Prowadnice:
teleskopowe
Rodzaj piekarnika:
elektryczny
Rożen obrotowy:
nie
Szerokość:
60 cm
Termosonda:
tak
Wymuszony obieg powietrza:
tak
Wysokość:
59 cm

 • Klasa energetyczna A

  Amica dba o środowisko naturalne wprowadzając obok najnowszych technice rozwiązania proekologiczne. Dlatego wszystkie kuchnie, piekarniki i płyty mają klasę energetyczną A. Najwyższa klasa energetyczna A zapewnia najniższe rachunki za energię elektryczną.

 • 37 gotowych programów pieczenia

  Gotowe programy pieczenia służą wygodzie i szybkości przygotowywanych posiłków. Funkcja receptur pozwala na skorzystanie z propozycji zapisanych w programie. Starczy przygotować ulubione danie, wstawić je do piekarnika i wybrać trafny program. Piekarnik sam zdecyduje o doborze temperatury, czasu i sposobu grzania.

 • 20 programów użytkownika

  Masz swoje ulubione dania? Skorzystaj z funkcji programy użytkownika. Stwórz i zapisz własne ustawienia, a wszystko po to, żeby pieczenie stało się jeszcze przyjemniejsze.

 • Multimedialna książka kucharska (z 51 przepisami)

  Koniec z ciężkimi książkami kucharskimi. W piekarniku Integra Smart wyszukasz przepisy kulinarne, które wraz ze sposobem przygotowania potrawy i specjalnie zaprogramowanymi funkcjami sprawią, że uda się każda potrawa.

 • Cyfrowy pokaz fotografii

  Chcesz się pochwalić zdjęciami z wakacji? teraz możesz tworzyć i wyświetlać zdjęcia na ekranie programatora piekarnika w zależności od okazji i nastroju.

 • Emalia łatwoczyszcząca

  Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek. Zasadniczo usprawnia to czyszczenie piekarnika.

 • System Aqualytic

  Aqualytic sprawia, że czyszczenie komory piekarnika staje się nietrudne i prędkie. Czyszczenie przebiega bez problemu dzięki supergładkiej strukturze emalii AquaRealEase®. Starczy wlać na dno piekarnika 0,5 l wody, ustawić temperaturę na 90ºC i 30 min albo nalać wodę i włączyć funkcję Clean na wyświetlaczu. Para wodna wnika bez trudu między zanieczyszczenia a ścianę piekarnika, co skutkuje dużym zmiękczeniem zabrudzonych miejsc. Należy przetrzeć je wilgotną szmatką albo gąbką, żeby uzyskać lśniącą, wolną od zabrudzeń powierzchnię.

 • prędki nagrzew

  Funkcja pozwala osiągnąć pożądaną temperaturę w najkrótszym czasie. Piekarnik osiąga temp. 150°C w 4 minut, to o 20% szybciej w porównaniu ze standardami. Pozwala to skupić się na przygotowywaniu potrawy, a nie na oczekiwaniu na właściwą temperaturę piekarnika.

 • Drabinka suszarnicza

  Drabinka suszarnicza została wyposażona w zabezpieczenia, dzięki temu jest stabilna i umożliwia swobodne wysuwanie bez obawy, iż potrawa wypadnie albo wysunie się.

 • Drabinki

  wyprodukowane ze stali rdzoodpornej drabinki usprawniają wysuwanie blach i zapewniają ich stabilność. Można je z łatwością zdemontować i umyć, także w zmywarce.

 • Prowadnice teleskopowe z pełnym wysuwem

  większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania uzyskaliśmy przez zamontowanie w nowych piekarnikach prowadnic umożliwiających pełne wysunięcie blach, nawet solidnie obciążonych. To rozwiązanie istotnie ogranicza możliwość poparzeń, a także ułatwia wyciąganie gotowych potraw.

 • Termosonda

  Wszyscy przyrządzający obszerne porcje mięs docenią termosondę przystępną w naszych piekarnikach. Dzięki niej można na bieżąco kontrolować temperaturę we wnętrzu potrawy.

 • Szyba refleksyjna

  użycie wewnętrznej szyby refleksyjnej pozwala zniżyć temperaturę na froncie piekarnika o 15%.

 • I-Cool Front

  Gorąco, ciepło, zimno, coraz zimniej! Specjalny system chłodzący zamontowany w piekarnikach Integra zasysa zimne powietrze, zniżając temperaturę na froncie do bezpiecznego poziomu. Zamontowana w drzwiach szyba refleksyjna kumuluje ciepło w środku komory. W piekarniku rozgrzanym do 200°C temperatura na froncie wyniesie maksymalnie 43°C. Wszystko po to, by bezpiecznie podziwiać piekące się smakołyki z naprawdę bliska.

 • I-Light Space

  Wewnętrzne podwójne oświetlenie piekarnika w postaci dwóch lamp halogenowych umieszczonych po bokach komory, umożliwi Ci nieprzeciętny podgląd na piekące się dania.

 • I-Touch Free

  Dotykaj bez konsekwencji, bo na specjalnej powłoce zaimplementowanej na powierzchni piekarników Integra nie widać śladów palców. A Ty, zamiast czasochłonnego czyszczenia, zajmiesz się testowaniem nowych przepisów, którymi olśnisz swoich bliskich.

 • Złącze USB

  Pamięć USB to wygodny i bezpieczny sposób na połączenie z piekarnikiem. Aplikacja przystępna na nośniku USB pozwala w pełni wykorzystać nowoczesne funkcje piekarnika.

 • wariant frontu: przystępny demontaż szyb

  Dzięki nowej konstrukcji drzwi można w bezpieczny i nietrudny sposób demontować szybę piekarnika bez konieczności wyjmowania całych drzwi. Zastosowanie dwóch klipsów na górze drzwi sprawiło, iż nie ma zapotrzebowania użytkowania żadnych narzędzi i można to zrobić samodzielnie. Teraz utrzymanie piekarnika w czystości jest nietrudne.

towar
firma
Kod producenta
EBI 71294 AA
EAN
5906006540593
informacje podstawowe
Elektryczny
rodzaj
typowy
Moc Fizyczne
Inox
Zabudowa pod blat
Zabudowa w słupku
Panel sterujący
Sterowanie dotykowe
wyświetlacz dotykowy
Funkcje
10 programów automatycznych
Sterowanie sensorowe
techniczne Wyposażenie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta
informacje o gwarancji producenta
Telefony:
801 801 800
Opis:
Centrum serwisowe801 801 800672 546 500Połączenia z telefonów komórkowychPracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Piekarniki