Amica ED57529X

Amica ED57529X


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 4 sklepach

ceny od 1 669,00 zł do 1 688,00 zł

Oferty: 4

Opinie: brak, dodaj


Amica BakingPro System™ znakomite wypieki to nie tylko kwestia umiejętności,typowo adekwatnego piekarnika. Z BakingPro System™ możesz już zapomnieć o nierównomiernie wypieczonym cieście czy o zbyt suchym mięsie!

A to wszystko dzięki dokładnie zaprojektowanej dystrybucji ciepła i zrównoważonej temperaturze w środku komory piekarnika, które gwarantują, że Twoje ciasta już nigdy nie będą niedopieczone w środku ani przypalone po bokach.

nawet fragmenty przy szybie dopieką się perfekcyjnie dzięki zaimplementowaniu większych grzałek i wysunięciu ich do przodu. Komora jest dodatkowo pokaźniejsza i ma więcej stopni pieczenia – teraz możesz upiec przysłowiowe kilka pieczeni na jednym ogniu!

większe są też blachy, a nowa osłona wentylatora przyspiesza nagrzewanie - do 150°C w zaledwie 3 minuty! nowe oświetlenie na górnej ścianie zagwarantuje istotnie ulepszoną widoczność wypieków aniżeli dotychczas. Najnowsze technologie w nowym profilu – dla jakości pieczenia, jakiej jeszcze nie było!

Na co dzień w Twojej kuchni! Nagrzew w 3 min. Oszczędzasz czas - piekarnik osiąga 150°C w zaledwie 3 minuty! Dla zalatanych czy po prostu głodnych. Równomierne pieczenie na kilku stopniach Nowa budowa komory piekarnika zapewnia świetną, równomierną dystrybucję ciepła w całym piekarniku.

dzięki czemu możesz przygotować dużą porcję wypieków, posiadając pewność, że będą one równo zarumienione i wypieczone. W tym pojemnym piekarniku bez problemu zmieścisz ponad 100 muffinek równocześnie! Możesz z łatwością suszyć grzyby i owoce, a także piec na kilku poziomach naraz.

Emalia łatwoczyszcząca EasyClean Szorowanie piekarnika to zajęcie, za którym niewątpliwie nie przepadasz. Żeby ułatwić proces czyszczenia, wnętrza piekarników Amica pokryte zostały specjalną Emalią łatwoczyszczącą EasyClean pozbawioną porów i zagłębień sprzyjających osadzaniu się brudu i tłuszczu.

Od teraz czyszczenie piekarnika będzie bajecznie proste. Upraszczaj sobie życie! Nie trać zbyt dużo czasu na sprzątanie! Spędź go z bliskimi albo rozwijając swoje zainteresowania. Zimny front 35°C Czy dotknięcie szyby włączonego piekarnika to gwarantowane oparzenie? Nie w piekarnikach Amica, w których temperatura szyby nie przekracza 35 ⁰C!

Urządzenia wyekwipowane zostały w układ kanałów wentylujących, które w połączeniu z wentylatorem gwarantują ciągły przepływ chłodnego powietrza miedzy szybami drzwi. Bezpieczna, niska temperatura zewnętrznej szyby pozwoli Ci obserwować piekącą się potrawę z bliska, bez ryzyka poparzenia!

Prowadnice teleskopowe z funkcją STOP Wysuwając rozgrzaną blachę z gorącą potrawą z łatwością o poparzenie i ryzyko upuszczenia blachy. Nie w piekarnikach Amica! Wszystko za sprawą prowadnic, które zaopatrzone zostały w specjalne wybrzuszenia wyhamowujące wsuwanie i wysuwanie.

Dzięki nim możesz w pełni bezpiecznie, bez ryzyka poparzenia, wsunąć i wysunąć nawet rozgrzaną i solidnie obciążoną blachę. Klasa energety...

Oferty Loading

Inne powiązane

Amica ED37616B

Loading 1 199,00 zł

Amica ED57689BA

Loading 1 499,00 zł

Amica ED57689XA

Loading 1 499,00 zł

Amica ED37610B

Loading 1 399,00 zł

Amica ED57687BA

Loading 1 599,00 zł

Amica EB7541B

Loading 918,00 zł

Amica ED47637XA

Loading 1 378,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Piekarniki