Amica FK2415.3

Amica FK2415.3


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 10 sklepach

ceny od 882,28 zł do 1 049,00 zł

Oferty: 10

Opinie: brak, dodaj


Chłodziarko-zamrażarka wolnostojąca Amica FK2415.3UX z technologią FrostControl Możliwość regulacji półek, a także balkoników z FlexiSpace i koniec z rozmrażaniem dzięki FrostControl Możliwość regulacji półek oraz balkoników z FlexiSpace i koniec z rozmrażaniem dzięki FrostControl przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając lodówkę Amica FK2415.3UX OSZCZĘDNOŚĆ FrostControl Rozmrażanie urządzenia stanie się nieskomplikowane i szybkie.

ŚWIEŻOŚĆ Pojemnik na warzywa i owoce: 1 szt. Specjalna przestrzeń na Twoje ulubione owoce i warzywa! KOMFORT Półki z hartowanego szkła (SafetyGlass) Odkryj wygodę, jaką zapewnią Ci półki z hartowanego szkła.

FUNKCJONALNOŚĆ Cicha praca Urządzenie emituje wyraźnie zredukowaną liczba dźwięków. 01 02 03 01 02 03 04 01 przejrzyste wyposażenie Szlachetny wygląd wyróżnia klarowne, wykwintne wykończenie wyposażenia lodówki 02 samoczynne odszranianie chłodziarki zapobiega osadzaniu się szronu oraz konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.

03 Podstawka na jajka ergonomiczna i wygodna podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 01 Kolor: inox Wybierz urządzenie w odcieniu inox - ponadczasowym i higienicznym. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

03 Cicha praca Maksymalna wydajność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych komfortowych, pojemnych szufladach! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

01 transparentne wyposażenie Szlachetny wygląd akcentuje klarowne, gustowne wykończenie wyposażenia lodówki 02 samoczynne odszranianie chłodziarki uniemożliwia osadzaniu się szronu oraz konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.

03 Podstawka na jajka praktyczna i wygodna podstawka na jajka zapewnia ich bezpieczne przechowywanie! 01 Kolor: inox Wybierz urządzenie w kolorze inox - nieśmiertelnym i higienicznym. 02 Uniwersalne drzwi Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki daje Ci pełną swobodę przy aranżacji Twojej wymarzonej kuchni!

03 Cicha praca Maksymalna skuteczność połączona z niewiarygodnie cichą pracą lodówki. 04 Pojemne szuflady zamrażalnika Przechowuj i zamrażaj produkty w tych wygodnych, pojemnych szufladach! FrostControl Zyskaj dopełniającą przestrzeń na Twoje produkty Dzięki tej inteligentnej technologii rozmrażanie urządzenia jest istotnie bardziej komfortowe.

Lód nie osadza się pomiędzy szufladami, co znacznie upraszcza czyszczenie urządzenia i przyspiesza cały proces. Jest to osiągalne za sprawą inaczej usytuowanego parownika, co kreuje też więcej przestrzeni w środku komory.

FlexiSpace dostosuj lodówkę do swych potrzeb Rozwiązanie FlexiSpace to prawdziwa rewolucja w organizacji komory lodówki! Dzięki niemu bez trudu dostosujesz układ półek czy balkoników do ilości artykułów spożywczych albo r...

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Lodówki