Amica FK299.2

Amica FK299.2


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 10 sklepach

ceny od 1 449,00 zł do 1 829,00 zł

Oferty: 10

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Ilość agregatów:
1
Klasa energetyczna:
A+
Kolor:
biały
Poziom hałasu:
42 dB
Roczne zużycie energii:
255 kWh/rok
Sterowanie:
elektroniczne

Lodówka wolnostojąca Amica z samoczynnym odszranianiem chłodziarki FK299.2FTZX Ekologia Klasa energetyczna A+ Oszczędność energii elektrycznej – aż do 20%! samoczynne odszranianie chłodziarki Wygoda i oszczędność energii dla Ciebie, bez konieczności opróżniania chłodziarki.

Design Uniwersalne drzwi L/P Montaż drzwi po dowolnej stronie lodówki, a także możliwość wysunięcia szuflady zamrażarki już przy otwarciu drzwi pod kątem prostym. Komfort Balkoniki w chłodziarce: 3 szt. 3 dostosowywane balkoniki tworzą naprawdę sporą przestrzeń dla Twoich towarów!

Półki z hartowanego szkła (Safety Glass): 2+1 szt. Odkryj wygodę i pewność, jaką zapewnią Ci 3 półki z hartowanego szkła. Technika Sterowanie Elektroniczne wyraźnie usprawnia nawigację pomiędzy trybami pracy urządzenia.

Pojemnik VitControl Plus Komora Vit Control chroni przechowywane w lodówce warzywa i owoce przed utratą świeżości i witalności. Przejrzyj wszystkie zalety lodówki » Fresh Zone Dłuższe przechowywanie i świeże produkty Miejsce idealne do przechowywania mięsa i ryb? To Fresh Zone - pojemnik, w którym obniżona temperatura zapewnia optymalne warunki dla wrażliwych na ciepło towarów.

Produkty zachowują swoje atrybuty i są przydatne do spożycia o dużo dłużej. No Frost w chłodziarce i zamrażarce Zapomnij o szronie w Twojej lodówce! Chłodziarka i zamrażarka z technologią No Frost to istotnie czyste urządzenia.

Nie niezbędne jest rozmrażanie, a brak lodu czy szronu na produktach pozwala na utrzymanie niezwykle estetycznego ładu. To coś interesującego dla wymagających! Wysoka klasa energetyczna A+ Dbasz o środowisko i płacisz mniej Lodówki Amica posiadają Wysoką Klasę Energetyczną.

dzięki temu pobierają mniej prądu, obniżają Twoje cykliczne rachunki i służą środowisku naturalnemu. Realne oszczędności są realne - właśnie z lodówkami Amica. Pojemnik VitControl Plus Specjalne warunki przechowywania warzyw i owoców!

Komora VitControl Plus pomoże Ci utrzymać świeżość i witalność warzyw oraz owoców przechowywanych w lodówce – choćby przez dłuższy czas! Wszystko, dzięki specjalnym warunkom, które zostały przypasowane do tego typu artykułów, a także polepszonej cyrkulacji powietrza, dzięki zastosowaniu FreshPad.

sprawdź filmy Niższa temperatura dla zachowania dłuższej świeżości warzyw i owoców. Technologia No Frost to stały obieg powietrza i brak szronu i lodu. Super chłodzenie to dłuższa świeżość produktów.

fotografie i filmy w sekcji "Opis produktu" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć starannego modelu towaru. Poznaj dodatkowe parametry lodówki 01 Powierzchnia inox Lodówka Inox to nie tylko gustowny i progresywny design,również ergonomiczność - powierzchnia Inox jest szczególnie higieniczna!

03 Elektroniczne sterowanie Wygoda używania, dzięki elektronicznemu sterowaniu. 02 automatyczne odszranianie chłodziarki zapobiega osadzaniu się szronu i konieczności opróżniania całej zawartości lodówki.

04 Półka na butelki Ciesz się szybkim schłodzeniem i dostępem do ulubionych napojów! samoczynne odszranianie chłodziarki Dzięki funkcji automatycznego odszraniania chłodziarki nie musisz opróżniać jej z zapasów żywności, a oprócz tego zaoszczędzisz swój cenny czas i niemniej cenną energię!

Cicha praca kupując lodówkę Amica, możesz posiadać pewność, że nie zagłuszy ona Twojego domowego spokoju swoją głośną pracą! Dowód? Głośność pracy urządzenia można porównać do poziomu hałasu odpowiadającemu szelestowi kartek w czytelni!

Klasa energetyczna A+ Wiemy, na czym najbardziej zależy naszym Klientom, dlatego lodówki Amica wyekwipowane w klasę energetyczną A+ pozwalają zaoszczędzić choćby do 20% energii elektrycznej w porównaniu z lodówkami o niższej klasie energetycznej!

Pojemne szuflady zamrażarki: 3 szt. Dzięki stanowczo pojemnym szufladom zamrażarki możesz zamrażać tyle towarów, ile Ci trzeba, a dostęp do nich będzie naprawdę nietrudny i wygodny. Półka na butelki Pólka na butelki, która dzięki swym drobnym wymiarom nie zajmuje dużo miejsca, to wygodne i użyteczne rozwiązanie pozwalające na schłodzenie i prędki dostęp do ulubionego wina lub napoju.

technologia No Frost w chłodziarce i zamrażarce Dzięki technice No Frost możesz na prawidłowe zapomnieć o rozmrażaniu lodówki – na ścianach urządzenia nie będzie zawierał się szron i lód. Technologia No Frost użyta jednocześnie w chłodziarce jak i zamrażarce daje Ci także gwarancję przedłużonej świeżości artykułów w niej przechowywanych.

Pojemnik VitControl Plus Przechowuj warzywa i owoce bez obaw o ich świeżość, a także witalność! Jest to możliwe, dzięki mającej specjalne warunki komorze VitContol, które są rewelacyjnie dostosowane do tego typu produktów.

Balkoniki w chłodziarce: 3 szt.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Chłodziarki Amica FK 232.3

    Chłodziarki Amica FK 232.3.

  • Lodówki Amica - Technologia w dobrym stylu

    Poznaj nowe lodówki Amica z technologią NO FROST - wyjątkowe razem, jak i osobno. Dowiedz się więcej: http://www.amica.pl/lodowki?utm_source=youtube&utm_medium=opis.

  • Amica konferencja prasowa - nowe lodówki

    Już wiadomo, że do nowego świata lodówek Amica wchodzi się przez szklane drzwi. Design jako wizytówka robi oczywiście niesamowite wrażenie, lecz po pierwszym zachwycie, przychodzi refleksja...

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Lodówki