Amica FM133.4

Amica FM133.4


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 683,26 zł do 729,00 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Klasa energetyczna A+ Nie uwielbiasz wysokich rachunków za prąd? Wybierz mądrze klasę energetyczną! Pamiętaj, iż lodówka pracuje poprzez cały rok – 24 godziny na dobę – a każda sekunda jej pracy to potencjalne oszczędności dla Ciebie.

Ograniczając zużycie prądu, troszczysz się też o środowisko. Ekonomia i ekologia w jednym! Pojemnik na warzywa i owoce Przechowujesz różne artykuły na jednej półce? Nic dziwnego, iż owoce czy warzywa mogą wtedy pachnieć inaczej.

To dlatego, iż w lodówce przenikają się zapachy wielu potraw. Lecz jeśli do ich przechowywania wykorzystasz asygnowany Pojemnik na warzywa i owoce, już zawsze będą posiadać taki zapach, jak powinny! Nie tylko optymalizujesz przestrzeń w swej lodówce – teraz możesz zjeść pyszne i pachnące jabłko czy brzoskwinię za każdym razem wtedy, kiedy masz na to ochotę.

Uniwersalne drzwi: L / P Lodówka idealnie pasowałaby do Waszej kuchni, tylko drzwi otwierają się w niewłaściwym kierunku? Żaden problem! W lodówkach z funkcją BothSides door otwory montażowe znajdują się po obu stronach – dlatego drzwi będą otwierać się w tę stronę, w którą chcesz!

A jeśli będziesz zmieniać ustawienie w kuchni albo się przeprowadzać? To uniwersalne rozwiązanie – możesz wygodnie przełożyć drzwi na drugą stronę w każdym czasie. Ty montujesz, Ty decydujesz! Safety Glass Nie wiesz, czy półki w lodówce wytrzymają większy ciężar? Spokojna głowa!

wewnątrz lodówek Amica wykorzystujemy technikę SafetyGlass – półki produkowane są z hartowanego szkła, co nie tylko rozszerza ich twardość i ogranicza kruchość,zapewnia bezpieczeństwo. Bo choćby jeśli półka się zbije, nie rozpadnie się na nieduże kawałki.

Bezpiecznie nawet przy obszerniejszym ciężarze! DoorShelf Problem ze znalezieniem ulubionej konfitury w lodówce? niewielkie produkty porozrzucane na przeróżnych półkach nie sprzyjają wygodzie używania? Dlatego lodówki Amica wyekwipowane są w DoorShelf – zestaw balkoników doskonałych do bezpiecznego przechowywania mniejszych gabarytowo artykułów, słoików czy butelek.

dzisiaj za każdym razem będziesz wiedzieć, gdzie co jest – i będziesz posiadać do tego stały i wygodny dostęp. Porządek i komfort, ot co! Podstawka na jajka Otwierasz drzwi… a z lodówki wypadają jajka i lądują na ziemi? Nie, jeśli Twoja lodówka wyekwipowana jest w specjalną Podstawkę na jajka!

Oddzielone od innych produktów są wyśmienicie zabezpieczone przed uszkodzeniem. I zawsze na swym miejscu! Koniec z nerwami przy każdym otwarciu lodówki! samoczynne odszranianie Koniec z traceniem czasu i energii na rozmrażanie lodówki!

samoczynne odszranianie chłodziarek Amica powoduje, iż szron topi się i spływa do zbiornika w komorze kompresora, skąd następnie odparowuje. A skoro nie ma szronu, nie musisz już niczego rozmrażać dzięki temu masz więcej czasu dla siebie i bliskich.

MechanicalControl Prościej być nie może – gdy chcesz ustawić temperaturę w chłodziarce i zamrażarce, po prostu przekręcasz wewnętrzne pokrętł...

Oferty Loading

Inne powiązane

Amica FD2015.4

Loading 799,00 zł

Amica KGC15634

Loading 1 599,00 zł

Amica FK3556.2

Loading 1 749,99 zł

Amica FD207.4

Loading 855,00 zł

Amica KGC15630

Loading 1 430,00 zł

Amica FM104.4

Loading 579,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Lodówki