Amica OKC 6727

Amica OKC 6727


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
47 cm
Poziom hałasu:
67 dB
Rodzaj oświetlenia:
led
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
60 cm
Wydajność:
670 m³/h
Wysokość:
10.4 cm

Okap kominowy OKC 6727 Amica z sterowaniem sensorowym zobacz, co możesz zyskać, wybierając okap kominowy OKC 6727 Amica z sterowaniem sensorowym 01 Czarne szkło Wybierz czarne szkło okapu, jeśli chcesz, by Twoja kuchnia nabrała wykwintnego charakteru.

02 Funkcja wyłączenia czasowego Twój okap powinien działać przez określony czas? Urządzenie wyłączy się samo po upływie wybranego okresu. 03 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 67dB! Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału.

Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem Panel dotykowy Amica sprawi, że korzystanie z okapu stanie się bardziej instynktowne. Gładka powierzchnia urządzenia nie tylko wygląda bardziej estetycznie, lecz też jest wyraźnie łatwiejsza do oczyszczenia.

Sterowanie sensorowe sprawia też, iż wszystkie funkcje są w jednym miejscu. Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Jeśli zależy Ci na innowacyjnym wyglądzie Twojej kuchni powinieneś zdecydować się na okap z oświetleniem LED.

W ten sposób całe pokój stanie się bardziej stylowe, a Twoje rachunki za prąd będą istotnie mniejsze. Funkcja czasowego wyłączenia Wygoda użytkowania każdego dnia Chciałbyś wyjść z kuchni, ale wciąż unoszą się w niej zbędne aromaty? Ten problem rozwiąże okap z funkcją czasowego wyłączania.

Włącz urządzenie i ustaw wszystkie cechy, a po określonym czasie samoistnie przestanie działać. Liczba poziomów obrotowych silnika: 4 Regulacja prędkości pracy urządzenia dla Twojej wygody Gotowanie wymaga precyzji na każdym poziomie, dlatego stworzyliśmy okapy z regulacją szybkością pracy urządzenia.

W ten sposób możesz wspaniale przypasować natężenie wietrzenia do swych potrzeb. Aż 4-stopniowa skala bez dwóch zdań ułatwi Ci przyrządzanie każdego posiłku. Fotografie i filmy w sekcji ''Opis artykułu'' posiadają charakter poglądowy i mogą nie pokazujeć dokładnego modelu towaru przejrzyj wszystkie funkcje okapu OKC 6727 Amica z sterowaniem sensorowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu dedykowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane poprzez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zagwarantuje korzystną zamianę powietrza w Twojej kuchni i efektywne odprowadzanie wilgoci, a także aromatów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza stanie na wysokości zadania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najbardziej {pomocn|przydatn)y w sytuacji, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane przez system specjalnych, aktywnych filtrów węglowych.

Funkcja czasowego wyłączenia Rozwiń Twój okap wyłączy się automatycznie, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, potrzebny do przyrządzenia danej potrawy! Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Ro...

Oferty Loading

Inne powiązane

Amica IN 600

Loading 1 239,00 zł

Amica OTC 6541

Loading 499,00 zł

Amica OKC 651

Loading 947,00 zł

Amica OKS 6541

Loading 849,00 zł

Amica OKC 653

Loading 859,00 zł

Amica OTS 935

Loading 579,00 zł

Amica OKC 954

Loading 1 199,00 zł

Amica OTS 6521

Loading 613,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Okapy kuchenne