Amica OTC 6541

Amica OTC 6541


Producent/Marka: Amica
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
31 cm
Poziom hałasu:
75 dB
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
60 cm
Wydajność:
397 m³/h
Wysokość:
31 cm

OTC 6541 WG Amica z sterowaniem sensorowym OTC 6541 WG Okap teleskopowy OTC 6541 WG Amica z sterowaniem sensorowym przejrzyj, co możesz zyskać, wybierając okap teleskopowy OTC 6541 WG Amica z sterowaniem sensorowym 01 Białe szkło Uniwersalny biały odcień urządzenia sprawi,zespoi się ono do każdej innowacyjnej kuchni!

02 Czasowe wyłączenie Twój okap powinien działać poprzez określony czas? Urządzenie wyłączy się samo po upływie wybranego okresu. 03 Automatyka włączenia teraz okap włączy się automatycznie, po tym jak tylko zostanie przez Ciebie wysunięty.

04 Cicha praca Maksymalny poziom hałasu w trybie wyciąg: 68dB. Przestawione grafiki urządzenia są wizualizacją i mogą różnić się od oryginału. Sterowanie sensorowe intuicyjne sterowanie Twoim urządzeniem sprawdź, jak działa dotykowy panel okapów firmy Amica.

To właśnie on zagwarantuje naprawdę intuicyjne sterowanie sprzętem, dzięki niemu masz także możliwość uzyskania sprawnego dostępu do progresywnych funkcji urządzenia. Na dodatek, design panelu wpływa wyraźnie na estetykę całego okapu, możesz go także w łatwy sposób wyczyścić.

Oświetlenie LED Oszczędność energii elektrycznej i stylowy wygląd kuchni Zastanawiasz się, jak działa nowoczesny system szerokokątnego oświetlenia diodowego? teraz możesz to sprawdzić! Jest to zwiększający estetykę sprzętu i wytwarzający niepowtarzalny klimat w Twojej kuchni.

Oświetlenie LED jest także korzystne dla Twojego portfela - dzięki niemu możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną. Filtr tłuszczu: Kaseta aluminiowa 2szt. Najkorzystniejsze oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów jednocześnie okapy wyspowe, kominowe, jak i teleskopowe i uniwersalne mają zastosowane aluminiowe filtry, których zadaniem jest skuteczne oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów.

Z czego tworzone są filtry? Z wytrzymałego na korozję materiału, dzięki któremu nadają się do czyszczenia - także wielokrotnego! Funkcja samoczynnego wyłączenia Wygoda stosowania dzięki funkcji automatycznego wyłączenia Wciąż nie jesteś pewny tego, czy okap w Twojej kuchni pozostał na pewno wyłączony? Możesz zapomnieć o tym problemie!

poprzez to rozwiązanie, okap automatycznie wyłączy się po 15 minutach albo po upływie wybranego przez Ciebie czasu. Fotografie i filmy w sekcji "Opis towaru" mają charakter poglądowy i mogą nie prezentujeć starannego modelu towaru sprawdź wszystkie funkcje okapuOTC 6541 WG Amica z sterowaniem sensorowym Tryb pracy: wyciąg Rozwiń Tryb wyciągu dedykowany jest do pracy z podłączeniem do komina wentylacyjnego.

W tym trybie powietrze zasysane przez turbinę jest odprowadzane przez komin wentylacyjny. Takie rozwiązanie zapewnia prawidłową podmianę powietrza w Twojej kuchni oraz wydajne odprowadzanie wilgoci, a także zapachów i tłustych oparów!

Tryb pracy: pochłaniacz Rozwiń Tryb pochłaniacza spełni oczekiwania w dosłownie każdej kuchni. Jest on najszczególniej przydatny w przypadku, gdy nie możemy podłączyć okapu do kanału wentylacyjnego. W takim ustawieniu okap pracuje w obiegu zamkniętym a powietrze jest oczyszczane poprzez system specjalnych, dynamicznych filtrów węglowych.

Funkcja czasowego wyłączenia Rozwiń Twój okap wyłączy się automatycznie, po uprzednim nastawieniu go na określony czas działania, niezbędny do przyrządzenia danej potrawy! Automatyka włączenia Rozwiń wygodna i funkcjonalna automatyka włączenia powoduje, że okap uruchamia się samoistnie, gdy wyłącznie zostanie wysunięty.

Filtr tłuszczu: kaseta aluminiowa Rozwiń zarówno okapy wyspowe, kominowe, teleskopowe, jak i uniwersalne - posiadają aluminiowe filtry, których zadaniem jest oddzielenie tłuszczów od pochłanianych oparów oraz ochrona przed osadzaniem się tłustego nalotu na ścianach, meblach i w przewodach wentylacyjnych.

Najlepiej, gdy tak jak w urządzeniach Amica są wykonane z tworzyw odpornych na korozję i umożliwiają Ci wielokrotne czyszczenie. Rodzaj filtra węglowego Rozwiń Dzięki zintegrowanym filtrom węglowym, możesz liczyć na zawsze czysty i wydajny wyciąg powietrza przez Twój okap!

Stopnie obrotowe silnika: 3 Rozwiń Dzięki dostosowywanej energiczności pracy wentylatora, zyskujesz możliwość nieprzeciętnego dobrania jego pracy, do aktualnych potrzeb! Sterowanie: sensorowe Rozwiń To właśnie dotykowy panel zainstalowany w okapie, daje Ci możliwość intuicyjnego sterowania urządzeniem i szybkiego dostępu do wielu nowoczesnych funkcji.

To nie wszystko! Takie rozwiązanie wpływa także na estetykę okapu i bezspornie ułatwi Ci jego czyszczenie. Cicha praca Rozwiń Okapy firmy Amica wyróżniają się wyjątkowo niskim poziomem głośności. Przekonaj się sam, że odgłosy pracującego urządzenia nie będą dłużej dla Ciebie kłopotliwe - choćby w sytuacji kuchni połączonej z salonem!

2 filtry tłuszczu Rozwiń 2 filtry to jeszcze większa efektywność pochłaniania niechcianych zapachów! Oświetlenie LED Rozwiń Za sprawą tego typu oświetlenia, Twoja kuchnia zostanie idealnie rozjaśniona za każdym razem, kiedy tylko będziesz tego potrzebował.

Jest to możliwe, ponieważ możesz włączyć lampę LED także wtedy, gdy urządzenie

Oferty Loading

Inne powiązane

Amica OKC 653

Loading 859,00 zł

Amica OSC 5111

Loading 169,00 zł

Amica OKC 651

Loading 947,00 zł

Amica OKS 6541

Loading 849,00 zł

Amica OKC 911

Loading 899,00 zł

Amica OKC 656

Loading 735,08 zł

Amica OTP 6241

Loading 399,00 zł

Amica OKP 6547

Loading 799,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Okapy kuchenne