amiplay Sofa ZipClean 4 in 1 Euphoria XXL - Szary/XXL

amiplay Sofa ZipClean 4 in 1 Euphoria XXL - Szary/XXL


Producent/Marka: amiplay
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


amiplay Euphoria Legowisko Sofa ZipClean 4in1 XXL 114 x 90 x 25 cm szare dla psa

Przeznaczenie Legowiska Sofa XXL dla psa
Legowisko wypoczynkowe dla psów ras wyjątkowo znacznych. Tworzone z najwyższej jakości materiałów, trwałe, wytrzymałe na odgniecenia.

Charakterystyka Legowiska Sofa XXL dla psa

Specyfikacja towaru:
rodzaj: legowisko 4in1
Producent: amiplay
kolekcja: Euphoria
Model: Sofa
wymiar: XXL
Długość zewnętrzna: 114 cm
Długość poduchy: 85 cm
Szerokość zewnętrzna: 90 cm
Szerokość poduchy: 70 cm
Wysokość: 25 cm
Przeznaczenie: niezwykle obfity pies
Materiał: dzianina meblowa z roślinnym wzorem
Rozbieralne: zdejmowane pokrowce
Czyszczenie: możliwość prania pokrowców
Kolor: szary

Legowisko Sofa ZipClean 4in1 Euphoria perfekcyjnie spełni oczekiwania jako miejsce wypoczynku dla psa. Uniwersalny kształt, stonowana kolorystyka, a także klasyczne wzornictwo w nowej odsłonie urozmaici każde wnętrze. Legowisko to będzie świetną strefą odpoczynku, natomiast ustawione w odpowiednim miejscu stanie się dla psa azylem, w którym będzie czuł się bezpiecznie.
stworzone jest z szczególnie trwałej tkaniny poliestrowej wytrzymałej na uszkodzenia, wypełnione dużą ilością specjalnej, antyalergicznej mieszanki puchu syntetycznego i pianki, opornego na odkształcenia, dzięki czemu będzie służyło psu przez długi czas. Dzięki systemowi ZipClean pokrowce wszelkich części można wyprać w pralce lub ręcznie, pozwala to na proste czyszczenie i odświeżenie legowiska. Dodatkowym atutem jest możliwość aranżacji czterech kreacji legowiska, dzięki czemu jego wygląd zmieni się w kilka sekund. Uzyskano to stosując system amiplay 4in1, który umożliwia obrót jednocześnie otoku, jak i poduszki.
Grube, miękkie boki legowiska stanowią wyśmienite miejsce do wtulenia się pupila poszukującego bezpiecznego miejsca. Dobierając odpowiedni rozmiar legowiska warto zmierzyć powierzchnię, jaką zajmuje śpiący pies. Legowisko powinno pozwolić psu na obracanie się i ułożenie w wygodnej pozycji.

kolekcja Euphoria przypadnie do gustu miłośnikom oryginalnej klasyki w nowej odsłonie. Marka amiplay wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom stwarzając produkty wysokiej jakości, które będą służyły przez długi czas. Linia Euphoria to stonowana kolorystyka, a także klasyczne, secesyjne wzory, które dodadzą klasy i wpasują się w każde wnętrze. Produkty wyprodukowane z dzianiny z niebanalnym wzorem niewątpliwie znajdą szczególne podziw w oczach koneserów oryginalnego stylu.

Należy pamiętać o tym, iż warto zachęcić psa do korzystania z legowiska. Początkowo warto położyć na nim coś pachnącego domem. Może to być koc, ręcznik bądź stary t-shirt. Dzięki czemu pies będzie chciał przebywać na legowisku i należycie z niego korzystać a na dodatek da mu to poczucie bezpieczeństwa.

mocne strony Legowiska Sofa Euphoria:
oryginalny wzór;
uniwersalny kształt;
możliwość zmiany wyglądu na 4 sposoby;
dzianina oporna na uszkodzenia;
wydobywana, dwustronna poducha;
oporne na odkształcenia;
materiał zapewniający komfort;
stworzone z wysokiej jakości materiałów;
wytwarzane w Polsce.

produkt objęty jest 3 letnią gwarancją.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla psów