ANIM. cat pasztet KITTEN 100g - BABY PATE (4017721834360)

ANIM. cat pasztet KITTEN 100g - BABY PATE (4017721834360)


Producent/Marka: Animonda
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
mokre
Smak:
wołowina
Wiek kota:
kocięta
Wielkość opakowania:
0.1 kg

ANIMONDA Vom Feinsten Baby Pate to jedyna w swoim typu karma dedykowana dla kociąt już od 4 miesiąca ich życia. Każdy kot z natury jest mięsożercą. Już od pierwszych dni życia kształtują się jego preferencje żywieniowe. W pewnym momencie mleko matki przestaje być wystarczającym źródłem energii i części odżywczych dla rozwijającego się kociego organizmu. Oczywiste jest więc, że jego pierwsza dieta odstawienna powinna być bogata w najwyższej jakości mięso. Najlepiej do tego stanie na wysokości zadania ta unikatowa karma w formie puszystego pasztetu. Nie tylko dostarczy Twojemu pupilowi wymaganej dawki substancji odżywczych, ale też ułatwi żucie, co pozwoli szybciej i prościej mu się usamodzielnić.
mocne strony:

- zapewnia poprawny wzrost ciała dobrany do tempa rozwoju szkieletu kostnego i organów wewnętrznych,

- najwyższej klasy źródło białka zwierzęcego zaspokaja pierwotne zapotrzebowania kociąt,

- naturalne źródło witamin i minerałów troszczy się o zdrowie całego organizmu, dba o prawidłową pracę mózgu, serca i zmysłów,

- zredukowany skład i eliminacja glutenu oraz konserwantów nie obciąża delikatnego, minimalnego żołądka.

Zagwarantuj swojemu pupilowi szczęśliwy start w dorosłe życie. Od tej pory to w Twoich rękach leży jego zdrowie i korzystne samopoczucie. Wybierz ANIMONDA Vom Feinsten Baby Pate a już nigdy nie będziesz musiał martwić się kwestię jego żywienia.
informacje szczegółowe
Skład:
Mięso i produkty uboczne (25% wołowiny, 6% kurczaka), komponenty mineralne.
Analiza:
10% białko surowe, tłuszcz 6%, włókno minimalistyczne 0,3%, popiół 2%, wilgotność 81%, Witamina D 3 200 jm, witamina E 30 mg.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla kotów