Animonda grancarno junior wołowina i serca indyka 400g marki Animonda dla psów

Animonda grancarno junior wołowina i serca indyka 400g marki Animonda dla psów


Producent/Marka: Animonda dla psów

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Przeznaczenie:
dla wrażliwych
Rodzaj:
mokre
Smak:
wołowina
Wiek psa:
szczenięta

Psy to zwierzęta wywodzące się od wilków, jednak 15 000 lat wspólnego życia z ludźmi konkretnie zmieniło ich wygląd i charakter. Jednakże ich zapotrzebowania żywieniowe, a także zapotrzebowanie na komponenty pochodzenia zwierzęcego pozostały niezmienione.

Animonda GranCarno Original składa się wyłącznie ze precyzyjnie wyselekcjonowanych, pełnowartościowych rodzajów mięsa, takich jak serca, płuca, wątroby i mięso mięśniowe. Delikatna obróbka świeżych składników zapewnia zachowanie i stosowną przyswajalność substancji odżywczych.

również fakt, iż naturalne włókna mięsa są widoczne, wskazuje na delikatny sposób przygotowania – to oznaka świeżości i naturalności. Wszystko to jest gwarancją pysznego smaku i najlepszej akceptacji. Na dodatek w trakcie produkcji zrezygnowano ze źródeł węglowodanów, takich jak ziemniaki czy zboża, i soi, ulepszaczy smaku, nienaturalnych barwników i konserwantów.

Specjalna kompilacja przeciwutleniaczy broni i wzmacnia układ immunologiczny. Animonda GranCarno Original Junior w skrócie: Karma pełnoporcjowa dla szczeniąt i młodych psów odpowiednia dla psów wrażliwych i alergików Wysoka zawartość mięsa: serca, płuca, wątroby i mięso mięśniowe Wzbogacona koniecznymi witaminami i minerałami adekwatna przyswajalność części odżywczych dzięki delikatnej obróbce świeżych części Olej z łososia: bogate źródło kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 pozytywnie wpływających na zdrowie skóry i sierści Naturalna struktura włókien mięsa: oznaka świeżości i naturalności mięsa kompozycja różnych przeciwutleniaczy wzmacnia układ opornościowy Brak węglowodanów: zrezygnowano ze zbóż i glutenu czy ziemniaków Wysoka akceptacja: dzięki zachowaniu naturalnego smaku mięsa renomowanego przez psy Zupełny brak: soi, polepszaczy smaku, sztucznych barwników i konserwantów komplet „2 smaki" posiada następujące rodzaje smakowe: 12 x 400 g wołowina i kurczak 12 x 400 g wołowina i serca indycze Więcej danych o produkcie wynajdziesz poniżej: Animonda GranCarno Original Junior, 6 x 400 g

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dla psów