Apple Komputer imac 27 (mrr02ze/a)

Apple Komputer imac 27 (mrr02ze/a)


Producent/Marka: Apple
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Obudowa:
All-in-One
System operacyjny:
MacOs

iMac spektakularny. I bestia. Główna idea stojąca za stworzeniem iMaca jest niezmienna: przekształcenie klasycznego desktopu w wspaniałą poręcznie i estetycznie konstrukcję all-in-one, łączącą konkretną technologię z wygodą i łatwością obsługi.

Nowy iMac w realizacji tej idei idzie o krok dalej. Proponuje więcej niesamowitych narzędzi do wszelkiego. Ma najnowsze procesory, szybszą pamięć operacyjną i fenomenalną grafikę. I najjaśniejszy i najbarwniejszy w historii ekran Retina.

krótko mówiąc, nowy iMac to coś ładnego. A pod względem mocy – potwór. Wszystko widać w jasnych barwach. Wyświetlacz Retina w iMacu – o rozdzielczości 4K lub 5K – wprost zachwyca jakością. Obrazy hipnotyzują miliardem barw przy jasności ekranu sięgającej 500 nitów.

Tekst jest ostry jak brzytwa. Wciągające seriale i filmowe przeboje wyglądają niesamowicie – jak nigdy dotąd. Grafika w grach oszałamia wiernością odwzorowania najdrobniejszych detali. To po prostu najlepszy ekran, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy dla Maca.

barwy jak sklonowane. Świat jest pełen niezwykłych barw. Na ekranie nowego iMaca zobaczysz ich dzisiaj jeszcze więcej. Ekran Retina korzysta z szerokiej gamy P3, w której typowe białe diody zastąpiono zaawanso­wanymi, czerwono-zielonymi fosforowymi diodami LED.

dzięki czemu trzy barwy podstawowe – czerwona, zielona i niebieska – są reprezentowane równomierniej, dając w wyniku czego jeszcze lepsze odwzorowanie rzeczywistości. Twoje zdjęcia ożyją. Tak jak i wszystko, co pojawi się na ekranie.

8 rdzeni. Ciarki po kręgosłupie. IMac to prawdziwy tytan pracy z ultrapotężnym procesorem – do wyboru masz czterodzeniowy, a od niedawna także sześcio- lub ośmiordze­niowy. Technika Turbo Boost podkręca taktowanie procesora w wersji 27-calowej do 5,0 GHz, a w wersji 21,5-calowej – do 4,6 GHz.

To oznacza,w trakcie użytkowania aplikacji intensywnie wykorzystujących procesor, takich jak Logic Pro X czy Adobe Photoshop, iMac dysponuje dodatkową mocą. A Ty możesz pracować z zawrotną szybkością. Obraz, że tysiąca słów nie wystarczy.

solidne, nowe procesory graficzne Radeon Pro z linii 500X sprawiają, iż wszystko, co oglądasz, porywa jeszcze bardziej. 27-calowy iMac z wyświet­laczem Retina 5K ma nawet 8 GB dedykowanej pamięci VRAM, a model 21,5-calowy z wyświet­laczem Retina 4K – maksymalnie 4 GB.

Oba generują efekty wizualne i obrazy 3D, w których ascetyczna graficzna moc znajduje imponujący wyraz. IMac + macOS macOS to system operacyjny, który steruje wszystkim na Twoim Macu. Potrafi dużo więcej aniżeli systemy innych komputerów, bo został wytwarzany specjalnie dla Maca.

I vice versa. A jego najnowsza wersja, macOS Mojave, przynosi dopełniające funkcje, inspirowane doświadczeniem najszczególniej zaawanso­wanych użytkowników – lecz zaprojektowane tak, żeby służyły wszystkim. Niesamowity dizajn.

Wybitna inżynieria. Piękna sztuka. IMac za każdym razem był niezrównanym wzorem f...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Komputery PC