Apple MNYG2Z

Apple MNYG2Z


Producent/Marka: Apple

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
MNYG2Z
System operacyjny:
Mac OS

Zupełnie nowy MacBook Projektując nowego MacBooka, dokonaliśmy niemożliwego: wyposażyliśmy nasz najlżejszy i najistotniej kompaktowy laptop we wszystko, co proponuje pełnowymiarowy Mac. Wymagało to przeprojektowania każdego elementu — by sprzęt był nie tylko lżejszy i smuklejszy, ale zwyczajnie lepszy.

Efekt? Nowy laptop, który nie jest po prostu nowy. To nowa przyszłość laptopów. Pełnowymiarowa klawiatura zajmuje mniej miejsca aby korzystanie z notebooka było perfekcyjnym doświadczeniem, niezbędna jest wygodna, pełnowymiarowa klawiatura.

Ale żeby zmieścić ją w smukłym i wytwornym nowym MacBooku, musieliśmy od podstaw przemyśleć jej konstrukcję. Tworząc nową klawiaturę, przeprojektowaliśmy każdy klawisz i kryjący się pod nim mechanizm.

dzięki temu jest smuklejsza, a pisanie na niej bardziej staranne i wygodne. Świeże spojrzenie na ekran Kiedy wyłącznie otworzysz nowego MacBooka, na sięgającej krawędzi szklanej powierzchni 12-calowego wyświetlacza, każdy szczegół wyświetla się w pełnym blasku.

fotografie są niewiarygodnie realistyczne i zachwycają detalami. Miliony pikseli pracują, żeby każda litera była nadzwyczajnie czytelna. Wszystko ożywa na ekranie najsmuklejszego i najistotniej energooszczędnego wyświetlacza w historii komputerów Mac — dostarczającego niesamowitych wrażeń wizualnych i olśniewającego minimalistyczną formą.

Force Touch wyciska z gładzika jeszcze więcej Nowy MacBook rewolucjonizuje sposób, w jaki korzystasz z gładzika. Force Touch pozostał zaprojektowany, by płynnie i konsekwentnie reagować na każde kliknięcie, niezależnie od tego, który fragment jego powierzchni naciśniesz.

jednocześnie ukryte pod powierzchnią czujniki precyzyjnie mierzą siłę nacisku, umożliwiając komunikowanie się z notebookiem na sporo nowych sposobów. Przy pomocy solidnych kliknięć można uruchamiać nowe funkcje.

Powiedzmy, że chcesz prędko sprawdzić znaczenie słowa lub wyświetlić podgląd dokumentu — teraz starczy kliknąć wybrany wyraz i docisnąć gładzik, by zobaczyć definicję. Gładzik wyśle także do Ciebie sygnał dotykowy w formie lekkiej wibracji, skorelowany z tym, co widzisz na ekranie.

Oprócz tych progresywnych funkcji nadal działają oczywiście wszystkie instynktowne gesty Multi-Touch, które użytkownicy Maca zdążyli pokochać. Teraz więc Twój Mac będzie Ci służył jeszcze lepiej. Wystarczy kiwnąć palcem.

A nawet i tego nie musisz. Bezkompromisowo bezprzewodowy Nowy MacBook został stworzony z myślą o bezprzewodowym świecie. Dzięki oprogramowaniu Apple, wykorzystującemu cały potencjał najnowszych technologii WiFi i Bluetooth, na notebooku niemal wszystko można robić bez kabli.

Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś, możesz zjednoczyć się z Internetem, porządkować swoje zdjęcia, słuchać muzyki i robić niemało innych rzeczy — bez żadnych ograniczeń. Kiedy bateria notebooka potrzebuje zastrzyku energii, najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie ładowarki do portu.

A skoro MacBook musi mieć złącze do ładowania, postaraliśmy się, by był to najmocniej zaawansowany i wszechstronny port na rynku. USB posiada praktycznie wszystko, czego Ci potrzeba. W jednym miejscu.

Słychać wyłącznie ochy i achy Nowy MacBook pozostał zaprojektowany od podstaw, aby pracować cicho i efektywnie. Wszystko rozpoczyna się od procesora Intel Core M piątej generacji, któremu wystarczy zaledwie 5 watów mocy, a jego efektywność podnoszą funkcje optymalizacyjne systemu OS X Yosemite.

Procesor i OS X razem korzystają z energii tak oszczędnie, iż komputer kreuje bardzo mało ciepła. Na skutek czego niepotrzebny jest nawet wentylator do jego chłodzenia. A to oznacza, że w ogóle nie słyszysz, kiedy Twój MacBook pracuje.

Przeprojektowaliśmy też płytę główną, na której znajduje się procesor, by wszystkie funkcje Maca zmieściły się na jak najmniejszej przestrzeni. Bateria na cały dzień Użytkownicy sprzętu Apple potrzebują notebooka, na którym można pracować cały dzień, niezależnie od tego, jak szczególnie jest kompaktowy.

A w przypadku smukłej obudowy nowego MacBooka niezakłócona praca przez cały dzień nie byłaby realna, gdybyśmy użyli tradycyjnych prostokątnych baterii. Dlatego opracowaliśmy unikalną technikę, zaprojektowaną tak,wykorzystać każdy milimetr sześcienny baterii.

w efekcie powstała specjalnie wyprofilowana, kaskadowa budowa, która perfekcyjnie posiada się w nowym MacBooku i jest absolutnie nowatorskim rozwiązaniem. OS X OS X to system operacyjny, na którym działa każdy Mac.

Zbudowany na potężnym fundamencie uniksowym i zaprojektowany tak, by wykorzystywać cały potencjał sprzętu, który obsługuje. Jest intuicyjny i funkcjonalny, jak efektowny. Ma fantastyczną kolekcję aplikacji, których będziesz codziennie z rozkoszą używać.

I sprawia, iż Twój Mac i urządzenia iOS doskonale ze sobą współpracują. Wbudowane aplikacje Każdy Mac jest wyekwipowany w aplikacje do pracy, twórczości i zabawy. Mieści także linię świetnych aplikacji {pomocn|przydatn)ych w codziennych sprawach, tak..

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy