Apple MNYH2Z

Apple MNYH2Z


Producent/Marka: Apple
produkt wystawiono w 5 sklepach

ceny od 5 299,00 zł do 5 697,00 zł

Oferty: 5

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
MNYH2Z
Przekątna ekranu:
12 "
Rozdzielczość:
2304 x 1440 px
System operacyjny:
Mac OS

Zupełnie nowy MacBook Projektując nowego MacBooka, dokonaliśmy niemożliwego: wyposażyliśmy nasz najlżejszy i najbardziej kompaktowy notebook we wszystko, co oferuje pełnowymiarowy Mac. Wymagało to przeprojektowania każdego elementu — aby sprzęt był nie tylko lżejszy i smuklejszy, lecz zwyczajnie lepszy.

Efekt? Nowy notebook, który nie jest po prostu nowy. To nowa przyszłość notebooków. Pełnowymiarowa klawiatura zajmuje mniej miejsca żeby korzystanie z notebooka było znakomitym doświadczeniem, konieczna jest wygodna, pełnowymiarowa klawiatura.

Ale by zmieścić ją w smukłym i stylowym nowym MacBooku, musieliśmy od podstaw przemyśleć jej konstrukcję. Tworząc nową klawiaturę, przeprojektowaliśmy każdy klawisz i kryjący się pod nim mechanizm.

dzięki czemu jest smuklejsza, a pisanie na niej bardziej dokładne i komfortowe. Świeże spojrzenie na ekran Kiedy jedynie otworzysz nowego MacBooka, na sięgającej krawędzi szklanej powierzchni 12-calowego wyświetlacza, każdy detal wyświetla się w pełnym blasku.

fotografie są niewiarygodnie realistyczne i zniewalają detalami. Miliony pikseli pracują, żeby każda litera była genialnie czytelna. Wszystko ożywa na ekranie najsmuklejszego i najszczególniej energooszczędnego wyświetlacza w historii komputerów Mac — dostarczającego niesamowitych wrażeń wizualnych i zniewalającego surową formą.

Force Touch wyciska z gładzika jeszcze więcej Nowy MacBook rewolucjonizuje sposób, w jaki korzystasz z gładzika. Force Touch został zaprojektowany, żeby płynnie i konsekwentnie reagować na każde kliknięcie, niezależnie od tego, który fragment jego powierzchni naciśniesz.

równocześnie ukryte pod powierzchnią czujniki starannie mierzą siłę nacisku, umożliwiając komunikowanie się z notebookiem na sporo nowych sposobów. Przy pomocy konkretnych kliknięć można uruchamiać świeże funkcje.

Powiedzmy, iż chcesz prędko sprawdzić znaczenie słowa lub wyświetlić podgląd dokumentu — dzisiaj wystarczy kliknąć wybrany wyraz i docisnąć gładzik, aby zobaczyć definicję. Gładzik wyśle również do Ciebie sygnał dotykowy w formie lekkiej wibracji, skorelowany z tym, co widzisz na ekranie.

Oprócz tych innowacyjnych funkcji nadal działają oczywiście wszystkie intuicyjne gesty Multi-Touch, które użytkownicy Maca zdążyli pokochać. Dzisiaj więc Twój Mac będzie Ci służył jeszcze lepiej. Wystarczy kiwnąć palcem.

A choćby i tego nie musisz. Bezkompromisowo bezprzewodowy Nowy MacBook pozostał wyprodukowany z myślą o bezprzewodowym świecie. Dzięki oprogramowaniu Apple, wykorzystującemu cały potencjał najnowszych technologii WiFi i Bluetooth, na notebooku niemal wszystko można robić bez kabli.

Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś, możesz dopasować się z Internetem, porządkować swoje zdjęcia, słuchać muzyki i robić dużo innych rzeczy — bez żadnych ograniczeń. Kiedy bateria notebooka potrzebuje zastrzyku energii, najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie ładowarki do portu.

A skoro MacBook musi mieć złącze do ładowania, postaraliśmy się, by był to najbardziej nowoczesny i wszechstronny port na rynku. USB posiada praktycznie wszystko, czego potrzebujesz. W jednym miejscu.

Słychać wyłącznie ochy i achy Nowy MacBook pozostał zaprojektowany od podstaw, aby pracować cicho i sprawnie. Wszystko początkuje się od procesora Intel Core M piątej generacji, któremu starczy zaledwie 5 watów mocy, a jego skuteczność podnoszą funkcje optymalizacyjne systemu OS X Yosemite.

Procesor i OS X razem korzystają z energii tak oszczędnie, iż komputer formuje wyjątkowo niewiele ciepła. W konsekwencji niepotrzebny jest choćby wentylator do jego chłodzenia. A to oznacza, że w ogóle nie słyszysz, kiedy Twój MacBook pracuje.

Przeprojektowaliśmy również płytę główną, na której znajduje się procesor, aby wszystkie funkcje Maca zmieściły się na jak najmniejszej przestrzeni. Bateria na cały dzień Użytkownicy sprzętu Apple potrzebują notebooka, na którym można pracować cały dzień, niezależnie od tego, jak bardzo jest kompaktowy.

A w przypadku smukłej obudowy nowego MacBooka niezakłócona praca przez cały dzień nie byłaby osiągalna, gdybyśmy użyli tradycyjnych prostokątnych baterii. Dlatego opracowaliśmy oryginalną technikę, zaprojektowaną tak,wykorzystać każdy milimetr sześcienny baterii.

na skutek czego powstała specjalnie wyprofilowana, kaskadowa budowa, która znakomicie posiada się w nowym MacBooku i jest absolutnie prekursorskim rozwiązaniem. OS X OS X to system operacyjny, na którym działa każdy Mac.

Zbudowany na potężnym fundamencie uniksowym i zaprojektowany tak, by wykorzystywać cały potencjał sprzętu, który obsługuje. Jest intuicyjny i poręczny, jak ładny. Ma fantastyczną kolekcję aplikacji, których będziesz codziennie z rozkoszą używać.

I sprawia, że Twój Mac i urządzenia iOS wspaniale ze sobą współpracują. Zastosowane aplikacje Każdy Mac jest wyposażony w aplikacje do pracy, twórczości i zabawy. Mieści także kolekcję wspaniałych aplikacji {pomocn|przydatn)ych w codziennych sprawach, tak..

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy