Apple MNYK2Z

Apple MNYK2Z


Producent/Marka: Apple

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
MNYK2Z
System operacyjny:
Mac OS

Zupełnie nowy MacBook Projektując nowego MacBooka, dokonaliśmy niemożliwego: wyposażyliśmy nasz najlżejszy i najbardziej kompaktowy notebook we wszystko, co oferuje pełnowymiarowy Mac. Wymagało to przeprojektowania każdego elementu — żeby sprzęt był nie tylko lżejszy i smuklejszy, lecz zwyczajnie lepszy.

Efekt? Nowy notebook, który nie jest po prostu nowy. To nowa przyszłość notebooków. Pełnowymiarowa klawiatura zajmuje mniej miejsca by korzystanie z notebooka było nadzwyczajnym doświadczeniem, konieczna jest wygodna, pełnowymiarowa klawiatura.

Ale żeby zmieścić ją w smukłym i eleganckim nowym MacBooku, musieliśmy od podstaw przemyśleć jej konstrukcję. Stwarzając nową klawiaturę, przeprojektowaliśmy każdy klawisz i kryjący się pod nim mechanizm.

dzięki czemu jest smuklejsza, a pisanie na niej bardziej dokładne i wygodne. Nowe spojrzenie na ekran Kiedy wyłącznie otworzysz nowego MacBooka, na sięgającej krawędzi szklanej powierzchni 12-calowego wyświetlacza, każdy detal wyświetla się w pełnym blasku.

fotografie są niewiarygodnie realistyczne i zniewalają detalami. Miliony pikseli pracują, by każda litera była rewelacyjnie czytelna. Wszystko ożywa na ekranie najsmuklejszego i najbardziej energooszczędnego wyświetlacza w historii komputerów Mac — dostarczającego niesamowitych wrażeń wizualnych i zniewalającego bezkompromisową formą.

Force Touch wyciska z gładzika jeszcze więcej Nowy MacBook rewolucjonizuje sposób, w jaki korzystasz z gładzika. Force Touch pozostał zaprojektowany, by płynnie i konsekwentnie reagować na każde kliknięcie, niezależnie od tego, który fragment jego powierzchni naciśniesz.

równocześnie ukryte pod powierzchnią czujniki starannie mierzą siłę nacisku, umożliwiając komunikowanie się z notebookiem na sporo nowych sposobów. Za pomocą konkretnych kliknięć można uruchamiać nowe funkcje.

Powiedzmy, że chcesz błyskawicznie sprawdzić znaczenie słowa lub wyświetlić podgląd dokumentu — dzisiaj starczy kliknąć wybrany wyraz i docisnąć gładzik, żeby zobaczyć definicję. Gładzik wyśle też do Ciebie sygnał dotykowy w formie lekkiej wibracji, skorelowany z tym, co widzisz na ekranie.

Oprócz tych progresywnych funkcji nadal działają oczywiście wszystkie intuicyjne gesty Multi-Touch, które użytkownicy Maca zdążyli pokochać. Dzisiaj więc Twój Mac będzie Ci służył jeszcze lepiej. Starczy kiwnąć palcem.

A nawet i tego nie musisz. Bezkompromisowo bezprzewodowy Nowy MacBook pozostał wytwarzany z myślą o bezprzewodowym świecie. Dzięki oprogramowaniu Apple, wykorzystującemu cały potencjał najnowszych technologii WiFi i Bluetooth, na notebooku niemal wszystko można robić bez kabli.

Niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś, możesz dopasować się z Internetem, porządkować swoje fotografie, słuchać muzyki i robić dużo innych rzeczy — bez żadnych ograniczeń. Kiedy bateria notebooka potrzebuje zastrzyku energii, najlepszym rozwiązaniem jest podłączenie ładowarki do portu.

A skoro MacBook musi mieć złącze do ładowania, postaraliśmy się, żeby był to najszczególniej innowacyjny i wszechstronny port na rynku. USB gromadzi praktycznie wszystko, czego potrzebujesz. W jednym miejscu.

Słychać jedynie ochy i achy Nowy MacBook został zaprojektowany od podstaw, żeby pracować cicho i efektywnie. Wszystko rozpoczyna się od procesora Intel Core M piątej generacji, któremu starczy zaledwie 5 watów mocy, a jego sprawność podnoszą funkcje optymalizacyjne systemu OS X Yosemite.

Procesor i OS X razem korzystają z energii tak oszczędnie, iż komputer generuje wyjątkowo niewiele ciepła. Na skutek czego niepotrzebny jest nawet wentylator do jego chłodzenia. A to oznacza, że w ogóle nie słyszysz, kiedy Twój MacBook pracuje.

Przeprojektowaliśmy również płytę główną, na której znajduje się procesor, aby wszystkie funkcje Maca zmieściły się na jak najmniejszej przestrzeni. Bateria na cały dzień Użytkownicy sprzętu Apple potrzebują notebooka, na którym można pracować cały dzień, niezależnie od tego, jak wyjątkowo jest kompaktowy.

A w sytuacji smukłej pokrywy nowego MacBooka niezakłócona praca poprzez cały dzień nie byłaby osiągalna, gdybyśmy użyli klasycznych prostokątnych baterii. Dlatego opracowaliśmy unikalną technologię, zaprojektowaną tak,wykorzystać każdy milimetr sześcienny baterii.

na skutek czego powstała specjalnie wyprofilowana, kaskadowa budowa, która wyśmienicie posiada się w nowym MacBooku i jest absolutnie pionierskim rozwiązaniem. OS X OS X to system operacyjny, na którym działa każdy Mac.

Zbudowany na mocnym fundamencie uniksowym i zaprojektowany tak, by wykorzystywać cały potencjał sprzętu, który obsługuje. Jest intuicyjny i funkcjonalny, jak atrakcyjny. Ma fantastyczną linię aplikacji, których będziesz codziennie z rozkoszą używać.

I powoduje, iż Twój Mac i urządzenia iOS znakomicie ze sobą współpracują. Wbudowane aplikacje Każdy Mac jest zaopatrzony w aplikacje do pracy, twórczości i zabawy. Gromadzi także kolekcję rewelacyjnych aplikacji {pomocn|przydatn)ych w codziennych sprawach, tak..

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy