Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły

Artykuły na CENARO.pl

 • Jak wybrać odpowiedni model torebki?
  Jak wybrać odpowiedni model torebki?

  Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego też kompletując garderobę na kolejny sezon, nie należy zapominać o uzupełnieniu stylizacji odpowiednimi akcesoriami. Królowa dodatków? Oczywiście, że kobieca torebka.

  Opublikowany: 04.09.2017 07:08

 • „Identyczny z naturalnym”, czyli jak powstaje zapach perfum?
  „Identyczny z naturalnym”, czyli jak powstaje zapach perfum?

  Kreatorzy perfum mają swoje unikalne sposoby komponowania zapachów. Posługują się przy tym terminami zaczerpniętymi z języka muzyki. W terminologii związanej z przemysłem perfumeryjnym przewijają się więc następujące słowa: nuta, akord, dysonans, organy, kompozycja itp.

  Opublikowany: 26.07.2017 17:39

 • Rodzaje pędzli do makijażu

  Odpowiednio dobrane kosmetyki do rodzaju skóry to jedynie połowa sukcesu. A druga? Oczywiście, że pędzle! Dzięki nim wykonanie makijażu jest niezwykle proste i charakteryzuje go trwałość, staranność oraz perfekcja, czyli to, co kobiety lubią najbardziej.

  Opublikowany: 16.07.2017 06:23

 • Pielęgnacja i olejowanie włosów

  Oleje od dawna używane były w kosmetyce zarówno do pielęgnacji ciała, jak i włosów. Zdrowe zadbane i gęste włosy o ładnym połysku to pragnienie każdej kobiety. Środki do stylizacji włosów oraz sama stylizacja często przynosi efekty uboczne w postaci osłabionych i przesuszonych końcówek i rozdwajających się włosów. Osłabionym nadmierną stylizacją i farbowaniem włosom z pomocą mogą przyjść oleje – cenne składniki i witaminy zawarte w olejach nawilżą włosy oraz przywrócą im blask i miękkość.

  Opublikowany: 07.07.2017 06:16

 • Zabawki dla dziecka absolutnie najlepsze
  Zabawki dla dziecka absolutnie najlepsze

  Bycie rodzicem odpowiedzialnym, to wcale nie jest łatwe zadanie. Odpowiedzialność odnosi się do wielu aspektów życia dziecka. A przede wszystkim do jego zdrowia i wychowania. Wszyscy rodzice pragną wychować zdrowe i szczęśliwe dziecko i dlatego dbają, o jego potrzeby.

  Opublikowany: 02.07.2017 05:51

 • 10 porad jak spakować swój bagaż
  10 porad jak spakować swój bagaż

  Pakowanie walizki to czynność, która może zepsuć rozkoszowanie się wyjazdem. "Co wziąć?", "Jak to ułożyć?" i "Czy na pewno niczego nie zapominam?" to pytania, które mogą przyprawić o palpitację serca. Później dźwiganie ciężkiego bagażu, a na koniec i tak okaże się, że połowy rzeczy nawet nie wyjmiemy z walizki.

  Opublikowany: 22.06.2017 15:00

 • Rodzaje herbat – czym się od siebie różnią
  Rodzaje herbat – czym się od siebie różnią

  Na rynku dostępne są różne rodzaje herbaty – najbardziej znane są herbaty: czarne, zielone, czerwone (pu-erh), białe, żółte oraz herbaty ulung (nazywane niebieskimi lub szmaragdowymi). Herbaty przygotowuje się w formie naparu – kolor herbaty zależny jest od jej rodzaju. Herbaty oprócz walorów smakowych posiadają też właściwości zdrowotne.

  Opublikowany: 20.06.2017 11:11

 • Gry planszowe - dlaczego warto sięgać po szachy i warcaby ?
  Gry planszowe - dlaczego warto sięgać po szachy i warcaby ?

  Najlepszym sposobem na integrację rodziny oprócz wspólnego spożywania posiłków jest wspólna rozrywka. Dobrze gdy przyjemne da się połączyć z pożytecznym, a tak właśnie się dzieje w przypadku gdy rodzice i dziadkowie poświęcają swój czas wspólnej rozrywce z młodym pokoleniem przy grach planszowych.

  Opublikowany: 16.06.2017 18:07

 • Jak wybrać odpowiednie buty dla dziecka?
  Jak wybrać odpowiednie buty dla dziecka?

  Odpowiednie buty są bardzo ważne od najmłodszych lat. W przypadku dzieci musimy tym bardziej uważać, że nieodpowiednie obuwie może wpływać nie tylko komfort chodzenia w butach, ale również na zdrowie malucha.

  Opublikowany: 14.06.2017 14:54

 • Jak kupować sprzęt AGD i RTV w sieci
  Jak kupować sprzęt AGD i RTV w sieci

  W ostatnim okresie Polacy stali się prawdziwymi mistrzami okazji i promocji. Dzięki temu, mimo niskich zarobków mamy całkiem wysoki standard życia. Duże telewizory, nowoczesny sprzęt kuchenny, dobre auta. Rozwój sieci internetowej i powszechny dostęp do internetu bardzo się do tego przyczynił.

  Opublikowany: 12.06.2017 06:29

 • Przytulne dekoracje do domu
  Przytulne dekoracje do domu

  Budując mieszkanie zazwyczaj snujemy wiele planów. Wykonujemy szereg osobistych projektów, w wyniku czego zarysowujemy kolejny zeszyt. I nadal nie jesteśmy do końca pewni, jak ma wyglądać nasz dom ?

  Opublikowany: 12.06.2017 05:56

 • Na co zwracać uwagę przy kupnie pralki

  Jeśli zapytamy kogokolwiek na co zwróciłby uwagę podczas zakupu sprzętu AGD, na przykład pralki, odpowie zapewne, że przede wszystkim na klasę energetyczną. Niestety, to nie zawsze jest dobra odpowiedź. 

  Opublikowany: 12.06.2017 05:31

 • Jak używać zmywarki - 3 porady
  Jak używać zmywarki - 3 porady

  Aby osiągnąć zamierzony efekt, a jednocześnie nie zepsuć przedwcześnie samej zmywarki, musimy postępować zgodnie z instrukcją. Są jednak trzy bardzo ważne zasady, które często ignorujemy (głównie z lenistwa), a które często znajdują się w instrukcjach.

  Opublikowany: 10.06.2017 05:30

 • Czym kierować się przy wyborze ekspresu automatycznego do kawy? Jaki wybrać ekspres? 6 wytycznych
  Czym kierować się przy wyborze ekspresu automatycznego do kawy? Jaki wybrać ekspres? 6 wytycznych

  Na łamach poradnika zaprezentujemy wskazówki jakimi należy się kierować wybierając ekspres automatyczny do kawy. Na rynku znajduje się obecnie dużo ekspresów do kawy, różnią się one nie tylko procesem zaparzania kawy, ale i budową, która może wymagać określonej obsługi. Na co zwracać uwagę? Czas przyjrzeć się wytycznym.

  Opublikowany: 08.06.2017 14:02

 • Efektowność czy Efektywność? Nowe funkcje pralek
  Efektowność czy Efektywność? Nowe funkcje pralek

  Technologia idzie do przodu nie tylko w sferze gadżetów, ale także domowych urządzeń codziennego użytku. Sprzęt AGD, bez którego nie wyobrażamy sobie życia także staje się nowocześniejszy i gdy przychodzi czas na kupno nowej pralki, otwierają się przed nami nowe, niespodziewane możliwości.

  Opublikowany: 08.06.2017 12:58