Baseus Encok W04

Baseus Encok W04


Producent/Marka: Baseus
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Typ:
douszne

Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth TWS Baseus Encok W04 Pro

Marzysz o swobodzie, gdy biegasz i słuchasz muzyki? Bezprzewodowe słuchawki zapewnią Ci maksymalny komfort i pozwolą na zawsze zapomnieć o splątanych kablach. Oprócz wygody niosą za sobą mnóstwo innych korzyści. Designersko wyglądają i odtwarzają dźwięki czysto, bez zakłóceń i opóźnień. Wydajna bateria umożliwia nieustanne odsłuchiwanie muzyki nawet poprzez 20 godzin w jakości Hi-Fi.

Specyfikacja:

 • firma: Baseus
 • Model: W04/W04 PRO
 • Materiał: ABS
 • Czas czuwania: 350 godzin
 • Wersja bluetooth: 5.0
 • Dystans komunikacji: 10 metrów
 • Czas odtwarzania muzyki: 5 godzin (na poziomie głośności równym 70%)
 • pojemność baterii: 37mAh (słuchawki), 400mAh (baza)
 • Kompatybilny z: wszystkimi urządzeniami bezprzewodowymi
 • Czas ładowania: 1,5 godziny (poprzez przewód), 3 godziny (bezprzewodowo)
 • Interfejs: typ-C
 • Znamionowy prąd zużycia: 10mA (słuchawki)

Wysoka jakość dźwięku

Dźwięk, który odtwarzają słuchawki Baseus jest zawsze czysty i wysokiej jakości. To zasługa konstrukcji i ruchomej cewki o średnicy 13 mm i budowy membran. Obudowa z konkretnego materiału PU jest sprężysta, dobrze dopasowuje się do kształtu ucha. Jednocześnie użytkownik ma wrażenie, że muzyka płynie, jakby była odtwarzana na żywo. To zasługa tego, iż sprzęt równoważy trzy częstotliwości: łagodny bas, delikatny alt i melodyjną górę.

Bluetooth 5.0

technologia bezprzewodowa 5.0 zagwarantuje prędkie przesyłanie dźwięków. Do minimum zredukowane zostały problem z rozłączaniem się czy utratą sygnału znane z poprzedniej wersji 2.4 GHz. Na dystansie 10 metrów można oczekiwać prędkości sięgającej 24 Mbps.

świetne dopasowanie

Dochodzące do połowy ucha słuchawki posiadają przemyślaną poręczną konstrukcję. Nie wywołują ucisków, dyskomfortu ani obcierania. Ważą zaledwie 3,5 grama i pozostają potężnie osadzone w kanale. Producent celowo nie zastosował rozróżnienie na wersję prawą i lewą, żeby obsługa gadżetu była jeszcze łatwiejsza i bardziej komfortowa.

Wytrzymała bateria

Dla osób, które nie wyobrażają sobie realizowania rutynowych czynności bez muzyki prawidłową wiadomością jest fakt, iż słuchawki posiadają wytrzymałą baterię o pojemności 400 mAh. Do pełnego naładowania potrzebuje zaledwie 1,5 godziny, żeby potem służyć Ci choćby poprzez 350 godzin. Muzyki możesz słuchać przez 20 godzin, gdy jednocześnie korzystasz z ładowarki.

Łatwa obsługa

Nie tylko design został zredukowany do minimum. Dodatkowo obsługa słuchawek jest szybka i instynktowna. Dwa naciśnięcia wystarczą, żeby rozpocząć lub zatrzymać odtwarzanie. Części czułe na dotyk reagują na polecenia natychmiast.

Nie tylko odtwarzanie muzyki

Słuchawki sprawdzą się nie tylko w trakcie słuchania muzyki, lecz też w czasie grania czy oglądania programów telewizyjnych. Bezprzewodowa rozrywka dzięki nim nabierze całkiem nowej jakości i wygody bez udziału kabli. Osiągalne jest również wydawanie poleceń, które są przesyłane do telefonu, np. Związanych z geolokalizacją punktów na mapie i nawigacją.

W każdych warunkach

Biegasz w deszczu? Spacerujesz w wilgotnym lesie? Ze względu na swoje wodoodporne atrybuty, słuchawki działają niezawodnie na dodatek w gorszych warunkach atmosferycznych. Sąodporne na kurz i pył, więc utrzymanie ich w czystości nie nastręcza obszerniejszych trudności. Posiadają poziom ochrony równy IP54.

Oferty Loading

Inne powiązane

Baseus Encok D09

Loading 89,90 zł

Baseus Encok WM01

Loading 79,00 zł

Baseus Covo BC10

Loading 319,00 zł

Baseus Encok W09

Loading 99,00 zł

Baseus NGS 12-02

Loading 119,00 zł

Baseus Encok S30

Loading 79,90 zł

Baseus Encok D02

Loading 99,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Audio