Baseus NGD 05-01

Baseus NGD 05-01


Producent/Marka: Baseus
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 195,90 zł do 239,00 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Baseus GAMO wokółuszne słuchawki USB z mikrofonem i pilotem dla graczy


Każdy gracz rozumie jak ważny w wirtualnym świecie wyścigów, bijatyk i rozgrywek strategicznych jest poprawnie słyszalny dźwięk. To właśnie z myślą o nich Baseus zaprojektował słuchawki GAMO Immersive Virtual 3D. Zakładając je na uszy, usłyszysz precyzyjnie każdy, choćby najmniejszy szelest ze swojego otoczenia. To zasługa innowacyjnego algorytmu trójwymiarowego. Dzięki niemu z łatwością i dokładnie zlokalizujesz źródło hałasu, a dzięki czemu momentalnie zareagujesz na czekające Cię niespodziewanki.


Specyfikacja:  • producent: Baseus

  • Model: D05

  • Materiał: ABS i pleciony drut

  • Częstotliwość: 20Hz — 20KHz

  • Długość kabla: 2m

  • Sposób podłączenia do komputera: USB albo interfejs Type-C


Jak to działa?


Te mistrzowskie słuchawki wykorzystują opatentowaną technikę Bongiovi — dźwięk przychodzący jest rejestrowany w sposób zgodny z systemem rozpoznawania ludzkiego ucha (HRTF). W nowojorskim studiu w trakcie nagrywania płyt korzystają z jego możliwości takie gwiazdy jak Madonna, Mariah Carey czy Bob Dylan.


Algorytm programowy do debugowania dźwięków przenosi użytkownika w inny rozmiar gry. To zasługa aż 12 dostępnych pasm, które nie tylko podnoszą jakość odsłuchiwanej muzyki, lecz też redukują chaos i hałas spoza gry. Częstotliwość jest podzielona na 120 punktów przetwarzania i użytkowana do obliczeń i korekt. W ten sposób wyśmienicie analizuje dźwięk odbierany ze wszystkich kierunków.


Pilot do zadań specjalnych


Na swym nylonowym przewodzie, znajduje się wielofunkcyjny pilot, który umożliwia zmianę ustawień słuchawek. Wybierzesz na nim tryb słuchania, gra lub muzyka. Włączysz albo wyłączysz mikrofon, ustawisz czułość mikrofonu oraz głośność na słuchawkach.


Wybierz swój gadżet


Atmosferę rozgrywki z całą pewnością podkręcą efekty świetlne. Rama słuchawek ma wbudowane lampki RGB, które pulsują w czasie ich wykorzystywania. Prosto wprowadzisz się w imprezowy nastrój.


Nie tylko do gier


Choć nazywane są słuchawkami dla graczy, to w praktyce mają istotnie więcej zastosowań. D05 sprawdzą się w dodatku do słuchania muzyki, ponieważ pracują w dwóch trybach: emitują dźwięk ze wszystkich stron, jak w dodatku pozwalają cieszyć się oryginalną, czystą i płynącą prosto do Twoich uszu muzyką.


Słuchawki są wyekwipowane w mikrofon, który wykorzystasz w trakcie rozmów np. Na Skype. Genialnie lokalizuje on ludzki głos, eliminując przy tym zakłócenia z otoczenia. Gdy nie jest wykorzystywany, mikrofon może być uniesiony do góry. Sama budowa słuchawek, ich stosowne dopasowanie do ucha to gwarancja komfortu bez zbędnego ucisku i odbioru muzyki dokładnie w taki sposób, w jaki uwielbiasz.


CN: 8518 30 00 - Słuchawki i głośniki
EAN: 6953156212176
Kod Producenta: NGD05-01
Kolor wiodący: Czarny
MOQ: 10
MULT_OQ: 10
typ opakowania: Pudełko
rodzaj słuchawek: Wokółuszne

Oferty Loading

Inne powiązane

Baseus NGS 12-02

Loading 119,00 zł

Baseus NGH 06-09

Loading 33,90 zł

Baseus Gamo H15

Loading 59,90 zł

Baseus Gamo C18

Loading 159,00 zł

Baseus Encok D02

Loading 99,00 zł

Baseus Encok C16

Loading 69,90 zł

Baseus Encok WM01

Loading 79,00 zł

Baseus Covo BC10

Loading 319,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Audio