Beats by Dr. Dre EP

Beats by Dr. Dre EP


Producent/Marka: Beats by Dr. Dre
produkt wystawiono w 7 sklepach

ceny od 374,00 zł do 399,00 zł

Oferty: 7

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Typ:
nauszne

sprawność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo3 Wireless sięga nawet 40 godzin, co czyni z nich wspaniały sprzęt muzyczny na co dzień. 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania.

Słuchawki znamionują się nieszablonowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają pełną swobodę dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth® klasy 1. A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia przez cały dzień.

Bezprzewodowe jak trzeba Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są zawsze gotowe do działania. Starczy, iż włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,samoczynnie zintegrujeły się z nim, a także innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*.

A dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Solo3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz. Poczuj muzykę Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest unikatowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats.

Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zagwarantuje czysty, stabilny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Komfortowo wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą obfitość tonów, zezwalając Ci słuchać muzyki precyzyjnie tak, jak pozostała nagrana.

Cały dzień grania Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii skuteczność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny.

Zintegrowane nauszne komponenty sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami modelującymi wiązkę zezwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i dostosowywanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

wyjątkowy komfort Beats Solo3 Wireless cechują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala cieszyć się wygodą noszenia poprzez cały dzień.

Dopełnieniem tego wrażenia są istotnie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku....

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Audio