Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
BIAWAR Bezciśnieniowy nadumywalkowy ogrzewacz wody bez baterii 10l OW-10B

BIAWAR Bezciśnieniowy nadumywalkowy ogrzewacz wody bez baterii 10l OW-10B


Producent/Marka: Biawar
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
10 l

Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe montowane nad umywalką to stosowne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych. Montaż bezpośrednio w punkcie poboru wody ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody. Współpracują ze specjalną armaturą. W modelach OW-5B+ i OW-10B+, baterie trójdrożne oferowane są w zestawie. Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe stosuje się głównie w niewiele znaczącej gastronomii, na działkach, kuchniach, łazienkach i toaletach oraz zakładach fryzjerskich i kosmetycznych.

Ofertę nadumywalkowych podgrzewaczy poszerzył ciśnieniowy podgrzewacz o objętości 15L - OW-E 15.1

Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe montowane nad umywalką to optymalne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych (systemy decentralne zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową). Montaż bezpośrednio w punkcie poboru wody ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody a izolacja z polistyrenu zabezpiecza zmagazynowaną wodę przed prędkim wychłodzeniem. W urządzeniach tych zastosowano zbiorniki z tworzywa sztucznego unikając korozji. Izolacją jest pianka polistyrenowa.

przystępne pojemności to 5 i 10 litrów. Kolekcja 5.B/10.B ma grzałki elektryczne o mocy 1,5 kW. Podgrzewacze współpracują ze specjalnymi bateriami bezciśnieniowymi (armatura trójdrożna), które dostępne są w ofercie producenta Biawar. Proponujemy dodatkowo wersje OW - 5 B+ i OW - 10 B+ z baterią trójdrożną w pakiecie.

W ofercie jest na dodatek ciśnieniowy podgrzewacz nadumywalkowy OW-E 15.1. Ciśnieniowy charakter urządzenia umożliwia podłączenie kilku punktów poboru ciepłej wody. Zbiornik pozostał produkowany z wysokojakościowej blachy stalowej i zabezpieczony przed korozją emalią ceramiczną oraz ochronną anodą magnezową. Urządzenie wyekwipowano w grzałkę o mocy 2 kW.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Ciekawe jak - elektryczny, przepływowy ogrzewacz wody Dafi

    Elektryczny przepływowy ogrzewacz wody Dafi został zaprojektowany w celu dostarczania ciepłej wody do dowolnego miejsca poboru w obrębie instalacji wodnej. Małe gabaryty umożliwiają...