Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
BIAWAR Bezciśnieniowy nadumywalkowy ogrzewacz wody z baterią trójdrożną 5l OW-5B+, OW-5B

BIAWAR Bezciśnieniowy nadumywalkowy ogrzewacz wody z baterią trójdrożną 5l OW-5B+, OW-5B


Producent/Marka: Biawar
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
5 l

Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe montowane nad umywalką to optymalne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych. Montaż bezpośrednio w punkcie poboru wody ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody. Współpracują ze specjalną armaturą. W modelach OW-5B+ i OW-10B+, baterie trójdrożne oferowane są w zestawie. Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe stosuje się przede wszystkim w małej gastronomii, na działkach, kuchniach, łazienkach i toaletach i zakładach fryzjerskich i kosmetycznych.

Ofertę nadumywalkowych podgrzewaczy poszerzył ciśnieniowy podgrzewacz o pojemności 15L - OW-E 15.1

Podgrzewacze zbiornikowe bezciśnieniowe montowane nad umywalką to trafne rozwiązanie dla systemów jednopunktowych (systemy decentralne zaopatrywania w ciepłą wodę użytkową). Montaż bezpośrednio w punkcie poboru wody ogranicza straty ciepła związane z przesyłem ciepłej wody a izolacja z polistyrenu zabezpiecza zmagazynowaną wodę przed szybkim wychłodzeniem. W urządzeniach tych zastosowano zbiorniki z tworzywa nienaturalnego unikając korozji. Izolacją jest pianka polistyrenowa.

przystępne objętości to 5 i 10 litrów. Kolekcja 5.B/10.B posiada grzałki elektryczne o mocy 1,5 kW. Podgrzewacze współpracują ze specjalnymi bateriami bezciśnieniowymi (armatura trójdrożna), które dostępne są w ofercie firmy Biawar. Oferujemy jeszcze wersje OW - 5 B+ i OW - 10 B+ z baterią trójdrożną w pakiecie.

W ofercie jest jeszcze ciśnieniowy podgrzewacz nadumywalkowy OW-E 15.1. Ciśnieniowy charakter urządzenia zezwala na podłączenie kilku punktów poboru ciepłej wody. Zbiornik pozostał wyprodukowany z wysokojakościowej blachy stalowej i zabezpieczony przed korozją emalią ceramiczną, a także ochronną anodą magnezową. Urządzenie zaopatrzono w grzałkę o mocy 2 kW.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)