Internetowy katalog produktów z ofertami

artykuły
BIAWAR CLASSIC+ Elektryczny ogrzewacz wody 50L OW-E50.1

BIAWAR CLASSIC+ Elektryczny ogrzewacz wody 50L OW-E50.1


Producent/Marka: Biawar
produkt wystawiono w 1 sklepie

Parametry i opis

Pojemność:
50 l
Zasilanie:
elektryczne

Elektryczne zbiornikowe podgrzewacze serii Classic to niezmiennie najpopularniejsza linia wyrobów na naszym rynku o tradycyjnym kolistym zarysie pokrywy. Pracują w pozycji pionowej i dostępne są w objętościach od 30 do 120 litrów.

Podgrzewacze linii Classic są urządzeniami ciśnieniowymi, pionowymi, dostarczającymi podgrzaną wodę do kilku punktów poboru. Zbiornik stalowy zabezpieczony jest przed korozją emalią ceramiczną Direct Plus, a także anodą magnezową. Izolację wytwarzano z bezfreonowej pianki poliuretanowej. Znaczna gama objętości: 30, 50, 80, 100 i 120 litrów, pozwala na trafny dobór mocnego urządzenia w zależności od potrzeby na c.w.u. Wszystkie modele podgrzewaczy mają grzałki elektryczne o mocy 1,5 kW (wyjątkiem jest wersja o obszerności 120 litrów, która ma grzałkę o mocy 2,0 kW). Są standardowo wyekwipowane w zawór bezpieczeństwa, a także wskaźnik temperatury. Gwarancja na zbiornik emaliowany 60 miesięcy.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Jak naprawić bojler kocioł elektryczny ogrzewacz wody

    Naprawa bojlera elektrycznego ogrzewacza wody usuwanie kamienia. Jak zrobić naprawić wymienić grzałkę pralki zmywarki bojler kocioł elektryczny ogrzewacz wody itp https://youtu.be/NzmIYKm-1t...

  • Bojlery do ogrzewania wody

    Bojlery do ogrzewania wody Atlantic oferuje Elektrotermia. Ciepła woda w domu może być ogrzana w bojlerze elektrycznym. Gwarancja dobrych cen i serwisu!