Biawar viking elektryczny ogrzewacz wody 55l e55

Biawar viking elektryczny ogrzewacz wody 55l e55


Producent/Marka: Biawar
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Pojemność:
55 l
Zasilanie:
elektryczne

Elektryczne zbiornikowe podgrzewacze serii Viking to uniwersalna linia wyrobów, które mogą pracować jako urządzenia montowane w pionie lub poziomie. Nowoczesne wzornictwo (obudowa o przekroju wielokąta) współgra z najwyższą jakością. Przystępne są w objętościach od 30 do 150 litrów. 7 lat gwarancji na zbiornik emaliowany.

Podgrzewacze serii Viking są urządzeniami ciśnieniowymi, dostarczającymi podgrzaną wodę do kilku punktów poboru. Ich budowa umożliwia montaż jako urządzenia pionowe albo poziome (do konstrukcji poziomego konieczny jest element dodatkowy - wieszak). Zbiornik stalowy zabezpieczony jest przed korozją emalią ceramiczną Direct Plus i anodą magnezową. Izolację wytworzono z bezfreonowej pianki poliuretanowej. Szeroka gama pojemności: 30, 55, 80, 100, 120 i 150 litrów,pozwala na trafny wybór konkretnego urządzenia w zależności od potrzeby na c.w.u. Modele w poj. 30-80 litrów mają grzałki elektryczne o mocy 1,5 kW, natomiast modele w poj. 100-150 litrów - grzałki o mocy 2,0 kW. Zakres regulacji temperatury kształtuje się od 30°C do 80°C. Są standardowo zaopatrzone w zawór bezpieczeństwa. Gwarancja na zbiornik emaliowany to 7 lat.

Vikingi posiadają najkorzystniejsze cechy dobowego zużycia energii elektrycznej na podtrzymanie ciepłej wody w zbiorniku.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Jak naprawić bojler kocioł elektryczny ogrzewacz wody

    Naprawa bojlera elektrycznego ogrzewacza wody usuwanie kamienia. Jak zrobić naprawić wymienić grzałkę pralki zmywarki bojler kocioł elektryczny ogrzewacz wody itp https://youtu.be/NzmIYKm-1t...

Sprawdź przedmioty w kategorii Zasobniki i wymienniki