Blaupunkt CMP601

Blaupunkt CMP601


Producent/Marka: Blaupunkt
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Głębokość:
32 cm
Kolor:
czarny
Moc:
1350 W
Pojemność:
1.8 l
Rodzaj ekspresu:
ciśnieniowy
Sterowanie:
elektroniczne
Szerokość:
24 cm
Wysokość:
36 cm

Ekspres do kawy CMP601 ciśnieniowy, kolbowy

Pyszna, pełna aromatu kawa z pewnością pobudza do działania. Jednak, aby móc w pełni radować się jej unikatowym smakiem, warto zadbać o właściwe przygotowanie naparu. W tym zadaniu, z pewnością pomoże nowy ciśnieniowy ekspres kolbowy CMP601 od Blaupunkt.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli i smakoszy kawy, marka stworzył model stylowy, praktyczny i prosty w obsłudze, przeznaczony do parzenia kawy mielonej i w saszetkach.

Sześć podświetlanych przycisków zezwala na przygotowanie 3 rodzajów ulubionej kawy espresso, cappuccino, a także latte w dwóch charakterystycznych wielkościach. Liczba kawy można jednak dowolnie regulować, gdyż urządzenie zaopatrzono w funkcję zatrzymania przepływu wody, dzięki której użytkownik może uzyskać taką liczba naparu, na jaką właśnie ma ochotę. Na uwagę zasługuje także 3 podwójne filtry stalowe (pojedyncza porcja, podwójna, saszetki 44mm), w który został zaopatrzony ekspres CMP601, pozwalający wydobyć z kawy jeszcze więcej aromatu i nadać jej właściwy charakter.

Ekspres pozwala ponadto w prosty i szybki sposób przygotować dodatkową porcję spienionego mleka do kawy albo samą mleczną piankę, np. Do kakao. W tym celu należy nacisnąć i przytrzymać przez 3 sekundy przycisk podwójnego cappuccino, a gdy oczekiwana liczba mleka wyszuka się już w filiżance, starczy ponownie nacisnąć ten sam przycisk.

Wartą uwagi cechą urządzenia jest możliwość parzenia kawy w saszetkach. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że dzięki świetnie odmierzonej ilości kawy mielonej codzienne espresso smakuje jednakowo, a jego smak, moc i aromat jest niezmiennie wspaniały. Kawa w saszetkach upraszcza także utrzymanie ekspresu w czystości starczy wyrzucić zużytą saszetkę i przepłukać sitko.

Model CMP601 wyekwipowany został w dwa przeźroczyste zbiorniki jeden na wodę, drugi na mleko. Objętość zbiornika na wodę to aż 1,8 l, co umożliwia jego rzadsze dopełnianie. Z kolei zbiornik na mleko o obszerności 0,5 l prosto zmieści się w każdej lodówce.
Wytrzymała, włoska pompa uzyskuje ciśnienie do 15 barów, dzięki czemu przygotowywana kawa nie odbiega swym smakiem od tej, którą serwują w najlepszych kawiarniach.

System podgrzewania wody: przepływowy termoblok, iż zachowuje ona stałą temperaturę podczas całego cyklu parzenia kawy, nawet pokaźniejszej pojemności. Układ kontroli temperatury, w którego skład wchodzą dwa termostaty, zapewnia zaś doskonałą temperaturę parzenia kawy (95°C) oraz efektywny strumień pary wodnej do spieniania mleka (130°C).

Ważną zaletą ekspresu, jest łatwość utrzymania go w czystości. Ostatni z przycisków na panelu sterowania, asygnowany jest bowiem do samoczynnego czyszczenia układu spieniania mleka, a odłączaną dyszę spieniającą, a także wyjmowaną tackę ociekową bezproblemowo można umyć pod bieżącą wodą.

Uwagę zwraca w dodatku konwencjonalny design nowego ekspresu ciśnieniowego CMP601, który powoduje,z łatwością można go związać do każdej kuchennej aranżacji. Kompaktowe i pokrywa wytwarzana z czarnego tworzywa z elementami stalowymi sprawią, iż ekspres wkomponuje się w każdą kuchenną przestrzeń, także w taką, w której wydaje się brakować miejsca na urządzenie tego typu.EAN: 5901750502668
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: BLAUPUNKT CMP601
wariant: Ciśnieniowy
Obsługa: Ręczny
Moc: 1350 W
Ciśnienie: 15 bar
Młynek: Nie
Spieniacz do mleka: Tak
objętość zbiornika na wodę: 1.8 l
Funkcja gorącej wody: Nie
automatyczne wyłączanie: Tak
Wskaźnik poziomu wody: Tak
Funkcje specjalne: Możliwość przygotowania espresso i kaw mlecznych (cappuccino, latte) Funkcja zatrzymania przepływu wody pozwalająca uzyskać oczekiwaną wielkości kawy wyekwipowany w mechanizmy zabezpieczające przed przegrzaniem i nadmiernym wzrostem ciśnienia
Kolor: czarny
Akcesoria w zestawie: Trzy filtry (pojedyncze espresso, podwójne espresso, do saszetek 44 mm) Odłączana dysza spieniająca Wyjmowana tacka spływowa dla komfortu czyszczenia
wymiary: 320 x 248 x 365 mm
Waga: 4.8 kg

Oferty Loading

Inne powiązane

Blaupunkt CMP401

Loading 399,00 zł

DeLonghi EC151

Loading 369,99 zł

DeLonghi ECAM550.75

Loading 3 999,00 zł

DeLonghi EC221

Loading 1 159,00 zł

Zelmer 13Z014

Loading 289,00 zł

DeLonghi ECO311

Loading 488,00 zł

Jura E6

Loading 3 799,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Ekspresy do kawy