Blaupunkt EKP501

Blaupunkt EKP501


Producent/Marka: Blaupunkt

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
biały
Moc grzałki:
1850 W
Obrotowa podstawa:
tak
Pojemność:
1.7 l
Wskaźnik poziomu wody:
tak

Opis EKP501 CZAJNIK STRIX Czajnik elektryczny to dziś nie tylko sprzęt kuchenny, to także towar pierwszej oraz element wyposażenia wnętrza, dlatego też użytkownicy coraz wyżej stawiają producentom poprzeczkę dotyczącą funkcjonalności, jak i wyglądu urządzenia.

NIEZWYKŁA FUNKCJONALNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO Wszystkie powyższe oczekiwania spełnia czajnik EKP501 firmy Blaupunkt o mocy 2000W i obszerności 1,7l (min. 0,5l), będąc jednocześnie urządzeniem wykonanym dla wieloosobowej rodziny.

Dzięki obrotowej podstawce, ukrytej w płaskim dnie grzałce, urządzenie to jest wyjątkowo wygodne w rutynowym użytkowaniu. Użytkownik nie musi się w dodatku obawiać o to, że zapomni o wstawionej wodzie na herbatę – czajnik automatycznie wyłączy się po zagotowaniu wody.

dodatkowo zastosowane zabezpieczenie przed przegrzaniem, a także kontroler Strix, w który pozostał zaopatrzony czajnik, zapewnia bezpieczeństwo stosowania. Czajnik, by być jeszcze bardziej poręcznym, idealnie wyprofilowany dzióbek, dzięki któremu podczas nalewania wody nie rozleje się ani kropla, wskaźnik poziomu wody, który zezwala na użytkownikowi kontrolę nad ilością wody, a także specjalną budowę podstawki, na którą możemy nawinąć zbędną część kabla.

MNIEJ OSADU EKP501 został wytworzony z wysokiej jakości tworzywa sztucznego bezpiecznego dla zdrowia (BPA-free). Wbudowany filtr osadów wapiennych w dodatku dba o to, żeby osad nie dostał się do naszego kubka.

Stonowana, biało-niebieska kolorystyka czajnika z pewnością przypadnie do gustu każdej gospodyni domowej., rodzaj (AGD) Czajnik elektryczny, Moc 2000Wat, pojemność (AGD) 1.7Litr, Materiał Tworzywo sztuczne (plastik), Bezpieczeństwo - samoczynne wyłączenie po zagotowaniu wody - Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Kontrola temperatury Nie, Funkcje (czajniki) Filtr osadów, Funkcje specjalne, kolor AGD biały, rozmiary 213 x 154 x 232 mm, Waga 0.792Kilogram, Akcesoria w pakiecie, Pozostałe cechy

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Czajniki