Bosch TDA703021

Bosch TDA703021


Producent/Marka: Bosch
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Długość przewodu:
2.5 m
Kolor:
szary, niebieski, granatowy
Moc:
3200 W
Pojemność zbiornika na wodę:
0.38 l
Regulacja temperatury:
tak
Rodzaj:
parowe

Nasz sposób na trud prasowania? Zamień to w relaks! Z przyjemnością pokazujemy linię żelazek DA70, dzięki którym pracochłonne niegdyś prasowanie oznacza teraz o sporo mniej wysiłku i więcej komfortu.

Przekonaj się, jak sensorowa technika i nowoczesne funkcje Sensixx’x DA70 zmienią to, nielubiane kiedyś, zajęcie. Teraz z prasowaniem uporasz się momentalnie i bezpiecznie. Najważniejsze atrybuty urządzenia szybkie nagrzewanie urządzenia.

Grzeje wyłącznie wtedy, gdy trzyma się je w rąk. Postępowa stopa z trzema strefami naparowywania. Uniwersalne ustawienie temperatury dla wszystkich rodzajów dzianin. Ochrona przed wybłyszczaniem ciuchów. Wskaźnik nagrzania urządzenia.

zapobieganie osadzaniu się kamienia. Blokada kapania w niskich temperaturach. Potęga sporej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są bardzo silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig choćby najszczególniej uporczywe zagniecenia.

Potęga sporej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są wyjątkowo silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig choćby najszczególniej uporczywe zagniecenia.

SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i unikatowego bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnemu czujnikowi dotyku grzeje jedynie wtedy, gdy trzymasz je w ręku.

Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. Dzisiaj możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko. SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i unikatowego bezpieczeństwa.

Dzięki postępowemu czujnikowi dotyku grzeje jedynie wtedy, gdy trzymasz je w ręku. Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi samoczynne odłączenie zasilania. Teraz możesz być spokojny o bezpieczeństwo swego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko.

Gładko i bez wysiłku - innowacyjna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée unikatowe parametry ślizgowe oraz szczególnie dużą odporność na zarysowania. Zagwarantuje rewelacyjny efekt i maksymalny komfort prasowania.

Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Dzianina jest najpierw nawilżana poprzez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się aktywne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest nad wyraz sprawne, a rezultat wspaniały. Gładko i bez wysiłku - innowacyjna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée wyjątkowe właściwości ślizgowe, a także szczególnie dużą wytrzymałość na zarysowania.

zagwarantuje znakomity efekt i maksymalny komfort prasowania. Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Dzianina jest najpierw nawilżana poprzez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się energiczne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest bardzo wydajne, a rezultat idealny. I-Temp - jedna temperatura dla wszystkich tkanin i-Temp to wspaniała propozycja adekwatnych ustawień temperatury dla wszystkich wariantów tkanin.

parametry temperatury zostały tak dobrane, żeby żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia chroniąc przy tym subtelne dzianiny. I-Temp - jedna temperatura dla wszystkich tkanin i-Temp to nadzwyczajna sugestia słusznych ustawień temperatury dla wszelkich typów dzianin.

atrybuty temperatury zostały tak dobrane, by żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia chroniąc przy tym delikatne dzianiny. Antishine - ochrona ciemnych i subtelnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ubrań.

generuje stosowne warunki prasowania dla ciemnych i subtelnych tkanin. Jest też bezpieczna dla nadruków oraz zapobiega przywieraniu syntetycznych materiałów do stopy żelazka. Rekomendowana jest do wszystkich subtelnych dzianin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp.

Antishine - ochrona ciemnych i finezyjnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ciuchów. Tworzy adekwatne warunki prasowania dla ciemnych i finezyjnych tkanin. Jest też bezpieczna dla nadruków, a także zapobiega przywieraniu syntetycznych tworzyw do stopy żelazka.

rekomendowana jest do wszystkich delikatnych dzianin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp. Czy temperatura jest OK? Wskaźnik TempOK porównuje temperaturę stopy żelazka z wybranym przez użytkownika ustawieniem. Dopóki żądana temperatura nie zostanie osiągnięta – miga lampka kontrolna.

Gdy temperatura uzyska poziom zgodny z ustawionym, dioda zaczyna świecić bezustannie. Wskaźnik aktywuje się jednocześnie w trakcie zwiększania..

Oferty Loading

Inne powiązane

Sprawdź przedmioty w kategorii Żelazka