Bosch TDA703021

Bosch TDA703021


Producent/Marka: Bosch
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 249,00 zł do 279,00 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Długość przewodu:
2.5 m
Kolor:
szary, niebieski, granatowy
Moc:
3200 W
Pojemność zbiornika na wodę:
0.38 l
Regulacja temperatury:
tak
Rodzaj:
parowe

Nasz sposób na trud prasowania? Zamień to w relaks! Z przyjemnością pokazujemy linię żelazek DA70, dzięki którym pracochłonne niegdyś prasowanie oznacza teraz o sporo mniej wysiłku i więcej komfortu.

Przekonaj się, jak sensorowa technika i nowoczesne funkcje Sensixx’x DA70 zmienią to, nielubiane kiedyś, zajęcie. Teraz z prasowaniem uporasz się momentalnie i bezpiecznie. Najważniejsze atrybuty urządzenia szybkie nagrzewanie urządzenia.

Grzeje wyłącznie wtedy, gdy trzyma się je w rąk. Postępowa stopa z trzema strefami naparowywania. Uniwersalne ustawienie temperatury dla wszystkich rodzajów dzianin. Ochrona przed wybłyszczaniem ciuchów. Wskaźnik nagrzania urządzenia.

zapobieganie osadzaniu się kamienia. Blokada kapania w niskich temperaturach. Potęga sporej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są bardzo silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig choćby najszczególniej uporczywe zagniecenia.

Potęga sporej mocy – do 3000 W Żelazka Sensixx’x są wyjątkowo silne i wykorzystują tę moc w inteligentny sposób. Nagrzewają się w kilka sekund, a 200-gramowy wyrzut pary wygładza w mig choćby najszczególniej uporczywe zagniecenia.

SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i unikatowego bezpieczeństwa. Dzięki innowacyjnemu czujnikowi dotyku grzeje jedynie wtedy, gdy trzymasz je w ręku.

Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi automatyczne odłączenie zasilania. Dzisiaj możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko. SensorSecure – moc w parze z bezpieczeństwem Żelazko SensorSecure z czujnikiem dotyku to połączenie komfortu prasowania i unikatowego bezpieczeństwa.

Dzięki postępowemu czujnikowi dotyku grzeje jedynie wtedy, gdy trzymasz je w ręku. Gdy zdejmiesz z niego dłoń, nastąpi samoczynne odłączenie zasilania. Teraz możesz być spokojny o bezpieczeństwo swego domu i nie musisz martwić się, czy wyłączyłeś żelazko.

Gładko i bez wysiłku - innowacyjna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée unikatowe parametry ślizgowe oraz szczególnie dużą odporność na zarysowania. Zagwarantuje rewelacyjny efekt i maksymalny komfort prasowania.

Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Dzianina jest najpierw nawilżana poprzez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się aktywne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest nad wyraz sprawne, a rezultat wspaniały. Gładko i bez wysiłku - innowacyjna stopa CeraniumGlissée Ceramiczna stopa CeraniumGlissée wyjątkowe właściwości ślizgowe, a także szczególnie dużą wytrzymałość na zarysowania.

zagwarantuje znakomity efekt i maksymalny komfort prasowania. Specjalny układ kanalików optymalizuje rozprowadzanie pary. Stopa żelazka podzielona jest na 3 strefy naparowywania. Dzianina jest najpierw nawilżana poprzez parę wydobywającą się z otworów w górnej części stopy.

Następnie odbywa się energiczne naparowywanie pod ciśnieniem. W trzeciej fazie materiał jest osuszany i wygładzany. Dzięki czemu prasowanie jest bardzo wydajne, a rezultat idealny. I-Temp - jedna temperatura dla wszystkich tkanin i-Temp to wspaniała propozycja adekwatnych ustawień temperatury dla wszystkich wariantów tkanin.

parametry temperatury zostały tak dobrane, żeby żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia chroniąc przy tym subtelne dzianiny. I-Temp - jedna temperatura dla wszystkich tkanin i-Temp to nadzwyczajna sugestia słusznych ustawień temperatury dla wszelkich typów dzianin.

atrybuty temperatury zostały tak dobrane, by żelazko mogło bez trudu rozprasować wszystkie zagniecenia chroniąc przy tym delikatne dzianiny. Antishine - ochrona ciemnych i subtelnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ubrań.

generuje stosowne warunki prasowania dla ciemnych i subtelnych tkanin. Jest też bezpieczna dla nadruków oraz zapobiega przywieraniu syntetycznych materiałów do stopy żelazka. Rekomendowana jest do wszystkich subtelnych dzianin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp.

Antishine - ochrona ciemnych i finezyjnych tkanin Funkcja AntiShine pomaga uniknąć wybłyszczenia ciuchów. Tworzy adekwatne warunki prasowania dla ciemnych i finezyjnych tkanin. Jest też bezpieczna dla nadruków, a także zapobiega przywieraniu syntetycznych tworzyw do stopy żelazka.

rekomendowana jest do wszystkich delikatnych dzianin, np.: jedwabiu, nylonu, wełny itp. Czy temperatura jest OK? Wskaźnik TempOK porównuje temperaturę stopy żelazka z wybranym przez użytkownika ustawieniem. Dopóki żądana temperatura nie zostanie osiągnięta – miga lampka kontrolna.

Gdy temperatura uzyska poziom zgodny z ustawionym, dioda zaczyna świecić bezustannie. Wskaźnik aktywuje się jednocześnie w trakcie zwiększania..

Oferty Loading

Inne powiązane

Bosch TDA3028210

Loading 229,00 zł

Bosch TDA3024110

Loading 189,99 zł

Bosch TDA3026110

Loading 199,99 zł

Bosch TDA503011

Loading 229,00 zł

Bosch TDI902836

Loading 319,00 zł

Bosch DA70

Loading 278,00 zł

Bosch TDI902431

Loading 299,00 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Żelazka