Bridgestone Blizzak W810 195/75 R16 107 R

Bridgestone Blizzak W810 195/75 R16 107 R


Producent/Marka: Bridgestone

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Efektywność paliwowa:
F
Indeks nośności:
107
Indeks prędkości:
R
Poziom emisji hałasu:
72 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni:
C
Szerokość przekroju:
195
Wysokość profilu:
75
Średnica osadzenia:
R16

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa w trakcie jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej naturalne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony i kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najlepszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje w trakcie jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma pokaźny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej ekologiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie używana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona DOSTAWCZA. Cechy: Sezon: ZIMOWA Producent: BRIDGESTONE Klasa: PREMIUM Szerokość opony: 195 Profil opony: 75 Indeks szybkości: R-170KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: A Średnica obręczy [cal]: R16 Poziom hałasu: 75 dB

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Opony osobowe