Broil king Grill gazowy royal 320 8,8 (0062703242538)

Broil king Grill gazowy royal 320 8,8 (0062703242538)


Producent/Marka: Broil King
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Rodzaj:
gazowy

Grill gazowy Broil King Royal 320Przygotuj się na królewskie grillowanie

Postaw na grill gazowy Broil King Royal 320, a w zamian dostaniesz wszystko czego oczekujesz od perfekcyjnego sprzętu w tej kateg orii.
Moc palnika głównego t o 8,8 kW w parze z całkowitą powierzchnią roboczą 3243 cm 2 to genialny patent na czystą funkcjonalność.
W ten sposób przygotujesz nie tylko ulubione steki czy karkówkę,jeszcze ryby albo owoce morza – i to za jednym zamachem!Odkryj imponujące właściwości


A to wszystko w tak niewielkim wnętrzu! 3 palniki tubowe ze stali szlachetnej posiadają dwa rzędy płomieni, które dbają o to, żeby Twoje przekąski były wyśmienicie ciepłe.
na pewno w tym samym aspekcie docenisz także piekarnik Therma-Cast™, termometr Accu-Temp™, zawory Linear-Flow™ oraz stalowe aromatyzery Flav-R-Wave™.

Abyś już nie był w stanie rozstać się ze swym Royalem 320, urządzenie wyekwipowano w dodatku w żeliwne, konkretne ruszta.
Nadadzą Twoim potrawom stosownej temperatury, odpowiedniego wyglądu, i zadbają o Twoje zdrowie za sprawą systemu odprowadzającego tłuszcz.


detale mają znaczenie

Spójrz na składane półki boczne, które pomogą zorganizować ład w Twoich koniecznych do grillowania akcesoriach.
oporne, 18 centymetrowe kółka, obrotowe kółka 6,4 cm z blokadą plus podstawa z żywicy kauczukowej – to gwarancja i mobilności, i stabilności Twojego grilla.
ponadto zyskujesz jeszcze szafkę pod piekarnikiem mieszczącą 11 kg butlę z gazem.

zakup jeszcze pokrowiec B roil King® Premium #68470, i nabądź tym samym pewność, że Twój Royal posłuży Ci przez długi czas.

Masz pytania? ochoczo na nie odpowiemy.
Wątpliwości? z ochotą je rozwiejemy.
Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną albo mailową – czekamy na Ciebie!Grill gazowy Broil King Royal 320Przygotuj się na królewskie grillowanie

Postaw na grill gazowy Broil King Royal 320, a w zamian dostaniesz wszystko czego oczekujesz od doskonałego sprzętu w tej kateg orii.
Moc palnika głównego t o 8,8 kW w parze z całkowitą powierzchnią roboczą 3243 cm 2 to wyśmienity patent na czystą funkcjonalność.
W ten sposób przygotujesz nie tylko ulubione steki czy karkówkę,także ryby lub owoce morza – i to za jednym zamachem!Odkryj imponujące cechy


A to wszystko w tak niewielkim wnętrzu! 3 palniki tubowe ze stali szlachetnej mają dwa rzędy płomieni, które dbają o to, aby Twoje przekąski były nieprzeciętnie ciepłe.
z całą pewnością w tym samym aspekcie docenisz także piekarnik Therma-Cast™, termometr Accu-Temp™, zawory Linear-Flow™ oraz stalowe aromatyzery Flav-R-Wave™.

Abyś już nie był w stanie rozstać się ze swym Royalem 320, urządzenie zaopatrzono również w żeliwne, konkretne ruszta.
Nadadzą Twoim potrawom trafnej temperatury, stosownego wyglądu, oraz zadbają o Twoje zdrowie za sprawą systemu odprowadzającego tłuszcz.


detale posiadają znaczenie

Spójrz na składane półki boczne, które pomogą zorganizować ład w Twoich potrzebnych do grillowania akcesoriach.
wytrzymałe, 18 centymetrowe kółka, obrotowe kółka 6,4 cm z blokadą plus podstawa z żywicy kauczukowej – to gwarancja i mobilności, i stabilności Twojego grilla.
na dodatek zyskujesz jeszcze szafkę pod piekarnikiem mieszczącą 11 kg butlę z gazem.

dokonaj zakupu jeszcze pokrowiec B roil King® Premium #68470, i nabądź tym samym pewność, że Twój Royal posłuży Ci przez długi czas.

Masz pytania? ochoczo na nie odpowiemy.
Wątpliwości? chętnie je rozwiejemy.
Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową – czekamy na Ciebie!Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Grille