Candy GVS4117TC31

Candy GVS4117TC31


Producent/Marka: Candy
produkt wystawiono w 5 sklepach

ceny od 1 129,00 zł do 1 179,00 zł

Oferty: 5

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Sposób ładowania:
góra

Pralka Candy GVS4 117TC3/1-S Wolnostojąca Linia: GrandÓvita Smart Touch Głębokość: 40 cm Załadunek: 7 kg Klasa energetyczna: A+++ prędkość wirowania: 1100 obr/min Poziom hałasu pranie/wirowanie: 58/79 dB wyświetlacz NEW DIGITAL NFC Funkcja pary Chromowane drzwi Poznaj funkcje pralek Candy Głębokość – SLIM & SUPER SLIM Ci trzeba pralki nadzwyczajnie dopasowanej do swych potrzeb? Pralki Candy SLIM o głębokości jedynie 40 cm mają aż 8 kg pojemności.

Jeśli chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, wybierz pralkę SUPER SLIM o głębokości zaledwie 33-34 cm i załadunku nawet do 6 kg! drobny rozmiar urządzenia z zachowaniem szerokiej gamy funkcji i programów.

Klasa energetyczna A+++ Pralki Candy to oszczędność każdego dnia. Dzięki najwyższej klasie skuteczności energetycznej pralka zużywa widocznie mniej energii, dzięki czemu oszczędzasz pieniądze!

Funkcja pary Dzięki Funkcji Pary polikwidujesz aż do 80% zagnieceń powstałych w czasie procesu prania i suszenia. W dodatku odświeżysz ubrania bez zapotrzebowania włączania pełnego programu. W szybki i prosty sposób pozbędziesz się nieprzyjemnych aromatów np.

po dymie papierosowym lub wizycie w restauracji. Smart Touch technologia Smart Touch to niezastąpiony asystent, który pozwoli Ci sterować urządzeniem za pomocą smartfona albo tabletu. Pobierz na swój smartfon z Androidem i funkcją NFC aplikację Candy simply-Fi.

Z poziomu telefonu twórz swoje własne programy prania, steruj głosem i na bieżąco monitoruj pracę urządzenia. ASYSTENT STEROWANIA GŁOSEM Zbliż telefon do pralki i powiedz co chcesz uprać. Pralka sama zaproponuje odpowiedni program i temperaturę w zależności od rodzaju dzianiny, stopnia zabrudzenia, a także koloru.

INTELIGENTNY MONITORING PRALKI Pralka sama powiadomi Cię o konieczności wyczyszczenia filtra, włączenia programu samoczyszczenia albo programu diagnozującego stan głównych komponentów pralki. FUNKCJA „MOJE STATYSTYKI" Dzięki tej funkcji dowiesz się, których programów używasz przeważnie, ile energii zużywasz, a także ile czasu przeznaczasz na pranie.

PERSONALIZOWANE PROGRAMY Możesz sam stworzyć program genialnie przypasowany do Twoich potrzeb, samemu dobrać atrybuty prania, prędkość wirowania, a także poziom zabrudzenia dzianin. KG Detector KG Detector to nieszablonowa technologia, która automatycznie dostosowuje zużycie wody i energii do ilości ubrań w bębnie.

dzięki czemu choćby w modelu o obszerności 10 kg możesz prać śladowe ilości tkanin i mieć pewność, że nie nadwyrężysz swego domowego budżetu. Już dzisiaj zadbaj o swoje rachunki i o środowisko. Program prędki Programy szybkie to nadzwyczajne rozwiązanie dla wszystkich, którym wciąż brakuje czasu.

Wybierz jeden z trzech superszybkich programów prania, który choćby w kilkanaście minut odświeży Twoje ubrania. Oszczędzaj czas, energię i ciesz się najkorzystniejszymi rezultatami. Perfect Rapid 59' najlepsze efekty prania już w 59 minut? To możliwe dzięki programowi Pe...

Oferty Loading

Inne powiązane

Candy GVS34126TC3

Loading 1 499,99 zł

Candy GVS158TWHC3S

Loading 1 329,00 zł

Electrolux EW6S506WP

Loading 1 049,00 zł

Electrolux EW6S306

Loading 1 549,00 zł

Candy G382DMS

Loading 1 439,00 zł

Candy GP370DS

Loading 1 199,09 zł

Electrolux MEW6S306

Loading 1 349,99 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Pralki