DAIKIN POMPA CIEPŁA ALTHERMA 3 BLUEVOLUTION JEDN.WEW. HYDROBOX DO CO/CWU ZINTEGROWANY Z ZAS. 230 L I GRZ. EL. 9 KW - 2 STREFY TEMP. EHVZ08S23D9W

DAIKIN POMPA CIEPŁA ALTHERMA 3 BLUEVOLUTION JEDN.WEW. HYDROBOX DO CO/CWU ZINTEGROWANY Z ZAS. 230 L I GRZ. EL. 9 KW - 2 STREFY TEMP. EHVZ08S23D9W


Producent/Marka: DAIKIN

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


DAIKIN POMPA CIEPŁA ALTHERMA 3 BLUEVOLUTION JEDN.WEW. HYDROBOX DO CO/CWU ZINTEGROWANY Z ZAS. 230 L I GRZ. EL. 9 KW - 2 STREFY TEMP. EHVZ08S23D9W

Niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma stanowi część pionierskiej gamy produktów, zaprojektowanych z myślą o dostarczeniu tego, co najlepsze w sterowaniu klimatem.

 • 3 w 1: Daikin Altherma to kompleksowy system grzewczy i produkcji ciepłej wody użytkowej z opcją chłodzenia
 • Najwyższe efektywności sezonowe do A++ szerokie oszczędności w kosztach eksploatacyjnych.
 • rewelacyjne dostosowanie do nowych budynków, a także do niskoenergetycznych domów
 • Pełna kontrola komfortu i kosztów dzięki innowacyjnemu sterownikowi i aplikacji na smartfona
 • trafny komfort w zakresie grzania i produkcji ciepłej wody użytkowej w temperaturach zewnętrznych do -25°C
nieprzeciętne dostosowanie do nowych budynków

Pompy ciepła Daikin: łączą efektywność z pełnym komfortem Pompy ciepła to całościowe rozwiązania cieplne na okres zimowy i chłodzenia na okres letni. Znamionuje je naturalna przewaga w zakresie zużycia energii. Pompy ciepła wykorzystują energię grzewczą z powietrza atmosferycznego (tak zwane pompy ciepła powietrze-powietrze i powietrze-woda), tym samym drastycznie redukując zużycie energii w porównaniu do tradycyjnych źródeł ogrzewania wykorzystujących paliwa kopalne. Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda stanowią adekwatne rozwiązanie dla nowych mieszkań albo budynków. Połączenie ich z układem ogrzewania podłogowego albo grzejnikami niskotemperaturowymi to konfiguracja, która pobiera mniej energii do ogrzewania Twojego domu. Zaprojektowane w Europie dla Europy, nasze pompy ciepła powietrze-woda nadają się do stosowania we wszystkich strefach klimatycznych Europy przez cały rok.

Zasilanie energią ze źródła odnawialnego

Pobierając energię odnawialną z powietrza, nasza niskotemperaturowa jednostka Daikin Altherma ogrzewa, chłodzi i zaopatruje Twój dom w ciepłą wodę w sposób nie naruszający równowagi organicznej.

 • Zasilanie energią odnawialną w 75% pobieraną z powietrza oraz w 25% energią elektryczną
 • Osiąga klasę A++ efektywności energetycznej dla ogrzewania
 • Połącz pompę ciepła z układem wspomagania solarnego,zwiększyć oszczędności energii na ciepłej wodzie

Gwarantowany zakres roboczy do -25°C

Urządzenia Daikin nadają się do pracy we wszystkich klimatach, nawet w bezkompromisowych warunkach zimowych dzięki zakresowi roboczemu do -25°C.

Niskotemperaturowa pompa ciepła Daikin Altherma stanowi część prekursorskiej gamy produktów, zaprojektowanych z myślą o dostarczeniu tego, co najkorzystniejsze w sterowaniu klimatem. › 3 w 1: Daikin Altherma to kompleksowy system grzejny i produkcji ciepłej wody użytkowej z opcją chłodzenia › Najwyższe skuteczności sezonowe do A++ obszerne oszczędności w kosztach eksploatacyjnych › rewelacyjne dopasowanie do nowych budynków i do niskoenergetycznych domów › Pełna kontrola komfortu i kosztów dzięki zaawansowanemu sterownikowi i aplikacji na smartfona › stosowny komfort w zakresie grzania i produkcji ciepłej wody użytkowej w temperaturach zewnętrznych do -25°C

Inwerter

Sprężarki inwerterowe w sposób bezustanny regulują szybkość sprężarki dostosowując ją do aktualnych potrzeb. Rzadsze, energochłonne cykle załączania i zatrzymywania ograniczają zużycie energii (do 30%) i gwarantują bardziej zrównoważoną temperaturę.

Dlaczego warto wybierać rozwiązania Daikin?

Komfort

Ci trzeba trafnego komfortu poprzez cały czas w zakresie ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej. Pompa ciepła Daikin Altherma proponuje właśnie taki komfort - tylko Daikin to potrafi.

Sterowanie
pełna kontrola kosztów i poziomu komfortu jest ważna. Pompa ciepła Daikin Altherm jest łatwa w obsłudze i można ją z łatwością kontrolować dzięki naszemu specjalnie opracowanemu systemowi sterowania i nowemu interfejsowi.
wydajność energetyczna
Bazując na latach doświadczeń i rozwoju oraz produkcji, jesteśmy w stanie zagwarantować, że nasza technologia zaimplementowana w Daikin Altherma proponuje sporo lat bezusterkowego działania.
bezawaryjność
bezusterkowość jest warunkiem potrzebnym dla każdego nowego systemu grzewczego. Technika, projekt i produkcja Daikin zgodne z najsurowszymi normami udowodniły swoją najwyższą efektywność. Bazując na doświadczeniu, a jednocześnie z zachowaniem skrupulatnych tolerancji, jesteśmy w stanie zapewnić, iż nasze urządzenia to gwarancja wielu lat bezawaryjnego działania.
Lata badań i zdobywania doświadczenia z ekstremalnymi temperaturami, pozwoliły firmie Daikin uzyskać niespotykaną wiedzę w zakresie produkcji pomp ciepła, które gwarantują najwyższą produktywność w najtrudniejszych warunkach zimowych. Właśnie dlatego jednostki zewnętrzne Daikin proponują wydajne funkcje zabezpieczające przed oblodzeniem. Bronią one przed nawarstwianiem się lodu i pozwalają pracować jednostkom w trafny sposób, niezależnie od występujących temperatur. Dlatego, bez względu na to jaki system Altherma się wybierze, jednostki te są najlepszym rozwiązaniem w każdym klimacie.
budowa - wszystko w jednym
w kontraście do klasycznej wersji naściennej + zasobnik C.W.U, wersja zintegrowana, zajmuje bezsprzecznie mniej miejsca. W dodatku wszystkie przyłącza wypuszczone są u góry hydroboksu, co sprawia, iż nie trzeba pozostawiać przestrzeni serwisowej po boku urządzenia.
innowacyjny MMI
instynktowny czujka Daikin Eye prezentuje status systemu w czasie rzeczywistym. Dzięki kilku przyciskom, i 2 pokrętłom nawigacyjnym Daikin Eye, jest szczególnie prosty w obsłudze. Po zarejestrowaniu możliwe jest pełne skonfigurowanie urządzenia za pośrednictwem MMI, w mniej niż 10 krokach.
Zerowe uruchomienie w cenie zestawu

W cenie pompy ciepła Daikin Altherma zawarte jest autoryzowane uruchomienie urządzenia. Oznacza to przejęcie opieki gwarancyjnej poprzez Daikin, a także daje następujące korzyści:

 • opieka serwisowa z czasem reakcji 24 h
 • możliwość korzystania z infolinii czynnej 7 dni w tygodniu
 • rejestracja urządzenia na portalu Stand aby Me
 • możliwość wykupienia przedłużonej gwarancji o 2 lata (łącznie 5 lat) na urządzenia w okresie 1 roku od uruchomienia (przez portal Stand żeby Me)
 • podczas 3 - letniej gwarancji, brak kosztów za podmianę części poprzez serwis w razie awarii

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Pompy ciepła