Dębica Frigo 2 155/70 R13 75 T

Dębica Frigo 2 155/70 R13 75 T


Producent/Marka: Dębica
produkt wystawiono w 3 sklepach

ceny od 117,23 zł do 130,23 zł

Oferty: 3

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Efektywność paliwowa:
F
Indeks nośności:
75
Indeks prędkości:
T
Poziom emisji hałasu:
67 dB
Przyczepność na mokrej nawierzchni:
B
Szerokość przekroju:
155
Typ pojazdu:
osobowy
Wysokość profilu:
70
Średnica osadzenia:
R13

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się w trakcie jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony i dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma obszerny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie stosowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest zawsze ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wskazany adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem albo fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: Opona OSOBOWA. Cechy: Sezon: ZIMOWA Producent: DĘBICA Klasa: BUDGET Szerokość opony: 155 Profil opony: 70 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: F Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 67 DB

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Opony osobowe