Dell Inspiron 3580-4954

Dell Inspiron 3580-4954


Producent/Marka: Dell
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
1000 GB
Funkcje:
bluetooth, napęd optyczny
Grubość:
2.27 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
3580-4954
Pamięć RAM:
4 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

niezbędny towarzysz na co dzień 15-calowy laptop, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne potrzeby, a do tego świetnie wygląda. Z procesorami Intel i szeroką gamą portów ten mobilny notebook można z łatwością zabrać w dowolne miejsce, a szykowny wygląd zewnętrzny sprawia, iż jest to przykuwające uwagę akcesorium.

słuszne zastosowanie czasu Procesory Intel to nieszablonowa responsywność i płynność w trakcie realizowania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. Dzięki nawet 8 GB pamięci możesz prosto przełączać się między otwartymi aplikacjami.

Dysk o obszerności do 1 TB albo dysk SSD o obszerności do 256 GB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami. Niesamowity obraz ekran FHD z warstwą przeciwodblaskową zapewnia wyraźny, jasny i miły dla oka obraz.

ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Korzystaj z uzupełniającej mocy i trafnej sprawności na co dzień dzięki oddzielnej karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5.

sprężysty,dostosować do potrzeb Podłączenia do Telewizora albo monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z szybkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala łatwo odtwarzać dyski DVD lub archiwizacji znacznych plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu maszyn nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.

Dzięki funkcji Dell Mobile Connect masz możliwość kanałowego przesyłania powiadomień z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, komunikatorów i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

W ramach funkcji Dell Mobile Connect telefon można podłączyć do komputera poprzez bezpieczne połączenie rodzaju punkt-punkt, dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.

Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został stworzony z myślą o zapewnieniu bezawaryjnej produktywności poprzez niemało lat normalnego stosowania. Marka Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej osiągalnej sprawności.

laptop Inspiron nie boi się choćby takich ekstremalnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego skuteczność. Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć.

Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów. Firma Dell sporo razy przetestowała wewnętrzne złącza składników, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długotrwałej sprawności i łatwej podmianie....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy