Dell Inspiron 3581-4916

Dell Inspiron 3581-4916


Producent/Marka: Dell

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
1000 GB
Funkcje:
bluetooth, napęd optyczny
Grubość:
1.8 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
3581-4916
Pamięć RAM:
4 GB
Procesor:
Intel Core i3
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Twój powszedni niezbędnik 15-calowy notebook, który zaspokoi Twoje wszystkie codzienne potrzeby, a do tego nadzwyczajnie wygląda. Ten mobilny laptop można łatwo wziąć w dowolne miejsce, a szykowny wygląd zewnętrzny powoduje, iż jest to przykuwające uwagę akcesorium.

Czerp garściami z każdego dnia Procesory Intel to unikatowa responsywność i płynność podczas realizowania wielu zadań bez żadnych zakłóceń. 4 GB pamięci sprawia, że możesz bezproblemowo przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o objętości do 1 TB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami. Wybitny ekran ekran FHD z powłoką przeciwodblaskową gwarantuje wyraźny, jasny i błogi dla oka obraz. Ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest też odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Rozciągliwość, która pozwala zjednoczyć się do potrzeb Podłącz się do telewizora albo monitora przez port HDMI, skopiuj zdjęcia poprzez gniazdo kart SD i ciesz się szybkim transferem ze wszelkich akcesoriów dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny zezwala na proste odtwarzanie dysków DVD i sporych plików archiwalnych. Dell Mobile Connect teraz dostęp do wielu sprzętów nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.

Mniej zakłóceń dzięki narzędziu Dell Mobile Connect możesz przesyłać powiadomienia z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości momentalnych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu informacje nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został wytworzony z myślą o zapewnieniu bezawaryjnej produktywności poprzez sporo lat normalnego użytkowania.

marka Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najlepszej osiągalnej wydajności. Laptop Inspiron nie boi się choćby takich skrajnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego efektywność.

Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów.

marka Dell dużo razy przetestowała wewnętrzne złącza elementów, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długotrwałej skuteczności i nieskomplikowanej podmianie....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy