Dell Inspiron 3779-7741

Dell Inspiron 3779-7741


Producent/Marka: Dell

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
128 GB
Funkcje:
bluetooth
Grubość:
2.5 cm
Karta graficzna:
GeForce GTX 1050
Kod Producenta:
3779-7741
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
17.3 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Daj się porwać rozgrywce. 17-calowy notebook do gier z oddzielną kartą graficzną NVIDIA® GeForce® i procesorami Intel® ósmej generacji w cienkiej obudowie gwarantuje wyjątkowe wrażenia podczas grania. Komputery producenta Dell do gier, zaprojektowano specjalnie z myślą o określonych, wymagających potrzebach fanów gier.

Od najnowszych procesorów po wydajne oddzielne karty graficzne — dzięki nim każde przeżycie nabiera rumieńców. Zanurz się w rozgrywce Doskonałość obrazu: ciesz się grami o wyższych ustawieniach z przejrzyście czystymi szczegółami przy płynnej, realistycznej rozgrywce dzięki karcie graficznej NVIDIA® GeForce® GTX z serii 10 w najwyższej konfiguracji.

Strumieniowanie bez zakłóceń: technika SmartByte ustala wyższy priorytet dla zawartości wizualnej, umożliwiając płynne strumieniowanie. Podkręć głośność: daj się porwać znakomitemu dźwiękowi dzięki dwóm skierowanym do przodu głośnikom z technologią Waves MaxxAudio® Pro.

Zaprojektowany, żeby zapewnić perfekcyjną rozgrywkę Więcej mocy obliczeniowej. Lepsza rozgrywka: procesory Intel® ósmej generacji proponują adekwatnie wysoką sprawność w trakcie rozgrywki, strumieniowania obrazów i pracy nad wymagającymi projektami.

Spokój w gorących sytuacjach: podwójne wentylatory nieustanną rozgrywkę i niską temperaturę systemu. Wytwarzany z myślą o prędkości: dwa napędy z możliwością montażu dysków SSD, w tym dysku NVMe PCIe, oferują udoskonaloną skuteczność i pokaźniejszą bezawaryjność, a nowy port sieci Ethernet obsługuje pełne połączenia 100/1000 Gigabit, zapewniając wysoką efektywność.

Smukły i stylowy Definicja smukłości: zaledwie 25-milimetrowa obudowa powoduje, że jest to najcieńszy 17-calowy notebook Dell z linii G, dzięki czemu rozgrywka w podróży jest jeszcze łatwiejsza. Perfekcja pod każdym kątem: obraz w grach pozostaje ostry pod praktycznie każdym kątem na 17-calowym ekranie IPS o rozdzielczości FHD z szerokim kątem oglądania i powłoką przeciwodblaskową.

udoskonalone połączenia bezprzewodowe: opcjonalna szybka karta Wi-Fi 802.11ac o znacznym zasięgu pozwala korzystać z rewelacyjnych i jednostajniejszych routerów bezprzewodowych zgodnych ze standardem 11ac. Wyprodukowany z myślą o wygodzie skuteczne porty: port HDMI 2.0 zapewnia obsługę wyjścia 4K przy częstotliwości 60 Hz, a opcjonalny port Thunderbolt™ 3 zezwala na szybsze przesyłanie plików szybciej, a także podłączenie jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Przywitaj się: korzystaj w prosty sposób z funkcji Windows Hello przy użyciu wygodnego czytnika linii papilarnych na przycisku zasilania. Energia do walki: zadbaj o trafny poziom energii i natychmiast dołącz do rozgrywki dzięki baterii 56 Wh i opcjom szybkiego ładowania....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy