Dell Inspiron 3780-5104

Dell Inspiron 3780-5104


Producent/Marka: Dell
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
1000 GB
Funkcje:
bluetooth, napęd optyczny
Grubość:
2.5 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
3780-5104
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
17.3 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

rutynowy koniecznik 17-calowy notebook dla całej rodziny. Z procesorami Intel® i szeroką gamą portów. Duży ekran znakomicie pasuje do wspólnego oglądania filmów, a klawiatura numeryczna upraszcza zarządzanie domowym budżetem.

Możesz wygodnie przenosić się z pomiędzy salonem, kuchnią i biurkiem. Stosowne wykorzystanie czasu Procesory Intel działają bardzo prędko i produktywnie obsługują mnóstwo zadań równocześnie. Dzięki choćby 8 GB pamięci możesz z łatwością przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o pojemności 1 TB pomoże Ci zapanować nad swoimi plikami i pozwala przechowywać filmy, fotografie i muzykę. Niesamowity obraz ekran FHD z powłoką przeciwodblaskową zagwarantuje jasny i błogi dla oka obraz.

Rozdzielczość Full HD odznacza się nadzwyczajną ostrością obrazu pod prawie dowolnym kątem. Zyskaj dopełniającą moc przetwarzania i optymalną sprawność dzięki karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5. Uniwersalność i rozciągliwość Podłączenia do Telewizora lub monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać zdjęcia za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z prędkiego transferu szybkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala z łatwością odtwarzać dyski DVD albo archiwizacji sporych plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu maszyn nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS albo Android z notebookiem.

Dzięki narzędziu Dell Mobile Connect możesz przesyłać powiadomienia z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości bezzwłocznych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu dane nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Projekt inspirowany Tobą Każdy notebook Inspiron został stworzony z myślą o zapewnieniu bezawaryjnej produktywności przez niemało lat normalnego używania.

firma Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najkorzystniejszej osiągalnej sprawności. Notebook Inspiron nie boi się nawet takich arcytrudnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego skuteczność.

Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów.

firma Dell dużo razy przetestowała wewnętrzne złącza składników, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długotrwałej produktywności i łatwej zamianie....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy