Dell Inspiron 3780-5111

Dell Inspiron 3780-5111


Producent/Marka: Dell
produkt wystawiono w 2 sklepach

ceny od 3 205,51 zł do 3 499,00 zł

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
128 GB
Funkcje:
bluetooth, napęd optyczny
Grubość:
2.5 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
3780-5111
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i5
Przekątna ekranu:
17.3 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

rutynowy niezbędnik 17-calowy laptop dla całej rodziny. Z procesorami Intel® i szeroką gamą portów. Wielki wyświetlacz nieprzeciętnie nadaje się do wspólnego oglądania filmów, a klawiatura numeryczna ułatwia zarządzanie domowym budżetem.

Możesz komfortowo przenosić się z pomiędzy salonem, kuchnią i biurkiem. Optymalne wykorzystanie czasu Procesory Intel działają szczególnie szybko i wydajnie obsługują dużo zadań jednocześnie. Dzięki nawet 8 GB pamięci możesz prosto przełączać się pomiędzy otwartymi aplikacjami.

Dysk o objętości 1 TB pomoże Ci zapanować nad swymi plikami i pozwala przechowywać filmy, fotografie i muzykę. Niesamowity obraz wyświetlacz FHD z powłoką przeciwodblaskową zapewnia jasny i błogi dla oka obraz.

Rozdzielczość Full HD odznacza się znakomitą ostrością obrazu pod prawie dowolnym kątem. Zyskaj dopełniającą moc przetwarzania i optymalną produktywność dzięki karcie graficznej z 2 GB pamięci GDDR5. Uniwersalność i elastyczność Podłączenia do Telewizora lub monitora przy pomocy portu HDMI, pobierać fotografie za pośrednictwem gniazda kart SD, korzystaj z szybkiego transferu prędkość wszystkie akcesoria dzięki dwóm portom USB 3.1 Gen 1.

Napęd optyczny pozwala prosto odtwarzać dyski DVD albo archiwizacji wielkich plików. Dell Mobile Connect dzisiaj dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi — funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.

Dzięki narzędziu Dell Mobile Connect możesz przesyłać powiadomienia z rozmów telefonicznych, wiadomości SMS, wiadomości bezzwłocznych i innych aplikacji bezpośrednio do notebooka. Skup się na jednym ekranie i odpowiadaj w dogodnym momencie.

Aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu informacje nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem. Projekt inspirowany Tobą Każdy laptop Inspiron został stworzony z myślą o zapewnieniu bezusterkowej sprawności przez niemało lat normalnego wykorzystywania.

firma Dell przeprowadziła rygorystyczne testy systemów w celu osiągnięcia najlepszej realnej efektywności. Laptop Inspiron nie boi się choćby takich skrajnych temperatur jak -40°C czy +65°C — nie wpływają one na jego efektywność.

Przyciski zasilania bez zarzutu sprostały 40 000 naciśnięciom, a klawisze klawiatury — 5 milionom kliknięć. Otwierana, zamykana lub obracana — podstawa i pokrywa notebooka przeszły dziesiątki tysięcy testów.

firma Dell sporo razy przetestowała wewnętrzne złącza części, od portów USB po gniazda zasilania, z myślą o długofalowej efektywności i nieskomplikowanej zamianie....

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy