Dell Inspiron 5590-5994

Dell Inspiron 5590-5994


Producent/Marka: Dell

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
128 GB
Funkcje:
bluetooth
Grubość:
2.4 cm
Karta graficzna:
HD Graphics
Kod Producenta:
5590-5994
Pamięć RAM:
8 GB
Procesor:
Intel Core i7
Przekątna ekranu:
15.6 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, konkretną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią i wyświetlaczem z cienką ramką.

przejrzyj, jak ciekawa może być gra, dzięki potężnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce RTX z serii 20 i nawet 6 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

notebook gamingowy Dell z kolekcji G5 to najistotniej skuteczny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem wideo czy obrabiasz zdjęcia, to najkorzystniejszy dobór! Jeszcze wyższa efektywność notebook G5 15 dostępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc konieczną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie danych i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Ulepszone, zrównoważone połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 umożliwia niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy ekran Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy lub rozrywce! wyświetlacz full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest także odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji dopasuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która pasuje do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest nad wyraz funkcjonalna, niezwykle dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Wydajne chłodzenie nowatorski, zaawansowany system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, iż temperatura komputera za każdym razem będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na potrzeby gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet materiałów wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszelkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala instynktownie sterować dźwiękiem i głosem i monitorować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje mnóstwo najróżniejszych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s lub wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K lub dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z linii G nowatorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, starannym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów i oszczędności czasu.

teraz masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz przystosować komponenty sprzętowe do potrzeb...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy