Dell Inspiron 5590-6045

Dell Inspiron 5590-6045


Producent/Marka: Dell

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
5590-6045
Przekątna ekranu:
15.6 "

Niech świat usłyszy Twój okrzyk bojowy 15-calowy laptop Dell G5 15 dla graczy w obudowie o wysokości 24 mm, z procesorem Intel Core ósmej generacji, solidną kartą graficzną NVIDIA i pojemną pamięcią, a także wyświetlaczem z cienką ramką.

zobacz, jak atrakcyjna może być gra, dzięki potężnemu komputerowi G5 15 z kartą NVIDIA GeForce GTX z kolekcji 10 i choćby 4 GB pamięci graficznej GDDR5. Możesz jeszcze bardziej oddać się misji dzięki wyświetlaczowi FHD i cienką ramką.

laptop gamingowy Dell z linii G5 to najmocniej efektywny sprzęt na rynku. Dzięki niemu odpalisz każdą grę, a jeśli zajmujesz się montażem wideo czy obrabiasz fotografie, to najlepszy dobór! Jeszcze wyższa skuteczność notebook G5 15 przystępny z procesorami Intel Core i7 ósmej generacji proponuje moc potrzebną do niezakłóconej rozgrywki.

Szybsze wczytywanie danych i cichsza praca systemu dzięki wielu opcjom pamięci masowej, w tym dysku SSD i MN.2 PCIe NVMe. Ulepszone, stabilne połączenie Wi-Fi z opcjonalnymi antenami 2x2 pozwala na niezakłóconą rozgrywkę.

Matowy wyświetlacz Full HD Matowa matryca spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie. Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skoncentrować się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie pokaźniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny.

Łatwiej jest na dodatek odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia. Skup się na akcji dostosuj rozgrywkę dzięki podświetlanej klawiaturze, która nadaje się do Twojego stylu gry. Podświetlana klawiatura jest wyjątkowo użyteczna, istotnie dla nocnych marków.

dzisiaj nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, choćby jeśli będziesz pracować do późna. Produktywne chłodzenie pionierski, progresywny system chłodzenia z dwoma wentylatorami daje pewność, iż temperatura komputera za każdym razem będzie niska.

Karta sieciowa Killer™ Kontroler sieci Gigabit Ethernet Killer™ E2500 został zaprojektowany z myślą o niesamowitej przepustowości i niskich opóźnieniach na zapotrzebowania gier. Zakłócenia i opóźnienia zostały praktycznie wyeliminowane.

Funkcja SmartByte pozwala określać priorytet tworzyw wideo. Poczuj moc Usłyszysz wszelkich wrogów dzięki dwóm wbudowanym głośnikom i oprogramowaniu Nahimic Sound Center, które pozwala instynktownie sterować dźwiękiem i głosem oraz kontrolować sytuację w grach.

Jeden port do wszelkich funkcji Złącze Thunderbolt 3 obsługuje sporo różnych połączeń. Udostępnia port USB 3.1 Type-C™ drugiej generacji o przepustowości 40 Gb/s lub wyjście DisplayPort 1.2 z obsługą jednego wyświetlacza 5K albo dwóch wyświetlaczy 4K.

Alienware Command Center na komputerach Dell z serii G nowatorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, precyzyjnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów, a także oszczędności czasu.

dzisiaj masz pełną kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować komponenty sprzętowe do potrzeb...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy