Dell Inspiron 7790-6106

Dell Inspiron 7790-6106


Producent/Marka: Dell

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Dysk twardy:
256 GB
Funkcje:
bluetooth
Grubość:
2.5 cm
Karta graficzna:
GeForce RTX 2060
Kod Producenta:
7790-6106
Pamięć RAM:
16 GB
Procesor:
Intel Core i7
Przekątna ekranu:
17.3 "
Rozdzielczość:
1920 x 1080 px
System operacyjny:
Windows 10

Smukły,konkretny 17-calowy laptop dla graczy Dell G7 17 w cienkiej, gustownej obudowie, z procesorem Intel Core ósmej generacji, konkretną kartą graficzną NVIDIA i wyświetlaczem z wąskimi ramkami. Dowodzisz drużyną nad wyraz elegancka obudowa, od której nie sposób oderwać wzroku.

skuteczny układ chłodzenia z dwoma wentylatorami, dzięki któremu komputer pozostaje chłodny mimo gorącego przebiegu akcji. Wyprodukowany, by błyszczeć. Odkryj możliwości gier dzięki karcie graficznej NVIDIA GeForce kolekcji RTX 20 i przeznaczonej pamięci GDDR5.

w dodatku obraz można wyświetlać na szerokim, 17-calowym ekranie FHD z wąskimi ramkami z trzech stron, który pozwoli zanurzyć się w misji. Nieprzeciętna prędkość Matowa matryca w Dell G7 17 spowoduje, iż unikniesz refleksów i odbić otoczenia na ekranie.

Nic nie będzie Cię rozpraszać i możesz skupić się na pracy lub rozrywce! ekran full HD dzięki dwukrotnie obszerniejszej liczbie pikseli w porównaniu z rozdzielczością HD jest bardziej wyraźny. Łatwiej jest również odczytać każdy tekst, który się na nim pojawia.

Rozjaśnij pole dostosuj środowisko gry, dodając podświetlaną klawiaturę w celu przypasowania do Twojego stylu walki. Podświetlana klawiatura w laptopie gamingowym Dell G7 17 jest nad wyraz ergonomiczna, szczególnie dla nocnych marków.

teraz nie będziesz przeszkadzać pozostałym domownikom, nawet jeśli będziesz pracować do późna. Jeden port do wszelkich zastosowań Korzystaj z zalet wielu portów w jednym dzięki portowi Thunderbolt 3. Pełni on funkcję portu USB 3.1 Type-C drugiej generacji o szybkości transferu do 40 Gb/s albo wyjścia DisplayPort v1.2 obsługującego jeden wyświetlacz 5K albo dwa wyświetlacze 4K.

DYSKI Dysk HDD o znacznej pojemności zapewni Ci spokój. Koniec z eliminowaniem plików, żeby zrobić miejsce kolejnym. Zdjęcia, filmy, programy - teraz masz miejsce na wszystko! Dysk SSD działa dużo szybciej aniżeli dysk HDD.

Komputer uruchomisz w kilka sekund, a programy otwierają się choćby 6 razy szybciej w porównaniu z dyskiem HDD. To znaczna oszczędność czasu! dodatkowo poprzez to, iż dysk SSD nie ma części mechanicznych, dużo trudniej go uszkodzić.

Twoje informacje są naprawdę bezpieczne! Alienware Command Center producent Dell stworzyła prekursorskie oprogramowanie zaprojektowane z myślą o poprawie komfortu grania, precyzyjnym dostrajaniu gier i ustawień systemowych, rozwiązywaniu problemów oraz oszczędności czasu.

teraz masz całkowitą kontrolę nad sprzętem i oprogramowaniem. Możesz dostosować komponenty sprzętowe do potrzeb poszczególnych gier i spersonalizować pulpit i oprogramowanie zgodnie z kryteriami bez zakłócania rozgrywki i innych działań.

Łatwy w użyciu interfejs łączy wszystkie ustawienia systemu z biblioteką gier, co usprawnia dostęp do informacji w grach. Centrum sterowania proste korzystanie z gier niezależnie od ich źródła, a także precyzyjne dostosowywanie ich ustawień.

Gdy utworzysz jednostkowy profil gry, możesz używać...

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy