Dell Vostro 5590 N5104VN5590BTPPL01

Dell Vostro 5590 N5104VN5590BTPPL01


Producent/Marka: Dell
produkt wystawiono w 2 sklepach

Oferty: 2

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kod Producenta:
N5104VN5590BTPPL01
Przekątna ekranu:
15.6 "

laptop Vostro 15 5590 dla nieznacznej firmy

 • Bezproblemowa integracja komputera albo smartfonu: dzisiaj dostęp do wielu urządzeń nie wymaga dzielenia uwagi funkcja Dell Mobile Connect łączy smartfon z systemem iOS lub Android z notebookiem.
 • Mniej zakłóceń: dzięki aplikacji Dell Mobile Connect możesz dzwonić, pisać SMS-y, odbierać powiadomienia, a choćby wyświetlać zawartość telefonu z Androidem na komputerze, żeby korzystać na nim z ulubionych aplikacji.
 • Ochrona prywatności: aplikacja Dell Mobile Connect pozwala bezpiecznie podłączyć telefon do komputera, dzięki temu informacje nie są narażone na ujawnienie z powodu korzystania z niezabezpieczonych połączeń z Internetem.
 • Łatwe przenoszenie danych: momentalnie przenoś zdjęcia, filmy, muzykę i dokumenty z komputera na telefony z Androidem i odwrotnie, bez skomplikowanych usług pamięci w chmurze i stwarzających bałagan kabli.
 • Zabezpiecz swoją małą markę dzięki układowi TPM 2.0: moduł Trusted Platform Module 2.0 to mikroukład zabezpieczający klasy komercyjnej zainstalowany na płycie głównej, który wytwarza i przechowuje hasła, a także klucze szyfrujące. Pozwala on upewnić się, iż nikt nie manipulował komputerem przed uruchomieniem, i chroni informacje przed atakami zewnętrznego oprogramowania lepiej niżeli aplikacje zabezpieczające, ponieważ jest to rozwiązanie sprzętowe niepodatne na działania hakerów.
 • Łatwa ochrona: korzystając z opcjonalnego wbudowanego czytnika linii papilarnych i funkcji Windows Hello, można logować się do systemu błyskawicznie i bezpiecznie bez stosowania hasła.
 • Ochrona przed awariami: innowacyjny cykl zapobiega utracie danych w przypadku zawieszenia się komputera. System pamięci masowej wyłapuje konieczność ponownego uruchomienia komputera, a dysk SSD momentalnie i bezpiecznie zapisuje wyniki pracy. Zagwarantuje to nienaruszalność informacji i zniża ryzyko niestabilności systemu.
 • Smukły, ale wytrzymały: możesz komfortowo podróżować służbowo ze względu na solidną aluminiową obudowę, która chroni notebooka podczas noszenia np. W plecaku lub torbie.
 • Pełne skupienie: wąska ramka z trzech stron sprawia,wyświetlacz jest pokaźniejszy, dzięki temu możesz wygodnie oglądać ulubione programy i pracować nad bieżącymi projektami.
 • Czytelny ekran pod dowolnym kątem: system jest zaopatrzony w ekran o rozdzielczości FHD, który znamionuje się większą jasnością i jaskrawymi kolorami, co ulepsza komfort pracy na ekranie. Ponadto warstwa przeciwodblaskowa gwarantuje korzystną widoczność nawet przy jasnym oświetleniu.
 • Gotowy do pracy: nowy czujka otwarcia pokrywy włącza notebooka, choćby jeśli jest całkowicie wyłączony, więc za każdym razem masz dostęp do niezbędnych funkcji.
 • innowacyjne zarządzanie temperaturą: system rozpoznaje, kiedy trzymasz go w rękach, na kolanach lub na biurku. W inteligentny sposób dopasowuje profile cieplne do bieżącej sytuacji. Pozwala to uniknąć dyskomfortu w rękach i rozwinąć pełną moc na biurku w celu uzyskania maksymalnej wydajności.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Laptopy