Denon AH-MM400

Denon AH-MM400


Producent/Marka: Denon
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Impedancja:
32 om
Rodzaj połączenia:
przewodowe
Typ:
nauszne

Referencyjne słuchawki wokół uszne

Odkryj całkiem nowy świat muzycznej rozkoszy dzięki słuchawkom klasy referencyjnej Denon AH-MM400. Pozostały one profesjonalnie dostrojone do neutralnej charakterystyki dźwięku dla najwyższej jakości odsłuchu, osiągalnie najbliższej oryginalnemu wykonaniu utworu.

Muszle z prawdziwego drewna orzecha amerykańskiego

posiadające ręcznie wyrzeźbione z naturalnego drewna orzecha amerykańskiego muszle, słuchawki AH-MM400 dostarczają niesamowitych wrażeń muzycznych, wyśmienicie stabilnego dźwięku dzięki naturalnym właściwością drewnianej konstrukcji. Wygodna budowa wokół uszna AH-MM400 proponuje wysoki stopień pasywnej izolacji akustycznej, pozwalając na słuchanie ulubionych utworów bez zakłóceń z otoczenia.

Aluminiowe komponenty pałąka

Muszle uszne łączą się z lekkim, ustawianym pałąkiem za pomocą aluminiowych elementów, dzięki czemu całość konstrukcji zyskała na wytrzymałości i jest wolna od wibracji. AH-MM400 ma składane muszle na płasko, dzięki temu łatwiej je składować i przenosić w pokrowcu.

40 mm membrany z kompozytu papierowo-węglowego o konstrukcji Free-Edge i magnesy neodymowe

W słuchawkach AH-MM400 użyto 40-milimetrowe przetworniki, wykorzystujące autorską technologię Denon „Free Edge", umożliwiającą membranie przetwornika dokładne poruszanie się wzdłuż osi, żeby osiągnąć najniższy możliwy poziom zakłóceń i najlepszą dynamikę. Samą membranę skonstruowano w oparciu o progresywny technicznie kompozyt węglowy, co sprawia, że jest ona niezwykle lekka i niesprężysta zarazem. Przetworniki zawierają magnesy neodymowe.

nowoczesne, europejskie wzornictwo

Skonstruowane tak, żeby nie tylko należycie grały,też dobrze wyglądały, AH-MM400 są synonimem nowoczesnego europejskiego wzornictwa inspirowanego klasycznym stylem.

Kable z miedzi beztlenowej

W komplecie słuchawek AH-MM400 znajdują się dwa odłączane przewody audio (obydwa z miedzi beztlenowej OFC). Jeden z przewodów wyekwipowany jest w przyciski sterowania i mikrofon, drugi - dłuższy jest zwykłym kablem bez tych funkcji. To pozwala na stosowanie jednego kabla ze swoim smartfonem lub urządzeniem przenośnym, natomiast drugiego podłączonego do swego systemu Hi-Fi w domu. Obydwa kable posiadają pozłacane wtyczki.

Akcesoria w zestawie:
  • Pokrowiec
  • Odłączany kabel z miedzi beztlenowej OFC z pilotem i mikrofonem
  • Odłączany kabel audio z miedzi beztlenowej OFC
  • Adapter 6.3mm/¼"

Oferty Loading

Inne powiązane

Denon AH-C621

Loading 277,34 zł

Denon AH-GC30

Loading 1 381,00 zł

AKG Q701

Loading 548,00 zł

Denon AH-GC25

Loading 999,00 zł

AKG K240

Loading 252,00 zł

Yurbuds Focus 100

Loading 79,90 zł
Sprawdź przedmioty w kategorii Audio