Dibea D960

Dibea D960


Producent/Marka: Dibea
produkt wystawiono w 1 sklepie

Oferty: 1

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Kolor:
czarny
Poziom hałasu:
55 dB
Szerokość:
30 cm
Wysokość:
76 cm

Robot Dibea D960 jest bezworkowy. Do funkcji odkurzania na sucho należy użyć dedykowanego zbiornika na zanieczyszczenia o pojemności 350 ml, wyekwipowanego w filtr HEPA. Sprawne odkurzanie skażeń suchych odbywa się dzięki sile ssącej, która wynosi 1200pa, a także wysuniętym szczotkom bocznym i rolce centralnej. Rolka czyszcząca wyekwipowana jest naprzemiennie we włosie oraz silikonowe listwy. Dzięki tej konstrukcji robot sprzątający Dibea D960skutecznie oczyści nie tylko z kurzu,też z sierści zwierząt.

Funkcja mopowania z odkurzaniem wstępnym

Robot odkurzający Dibea D960 akcentuje się na tle konkurencji dzięki funkcji mopowania z odkurzaniem wstępnym. By aktywować tę funkcję, należy zastosować przeznaczonego zbiornika, którego przestrzeń podzielona jest na zbiornik z roztworem czyszczącym 350 ml, a także przestrzeń na skażenia suche 150 ml.

zanieczyszczenia suche zbierane są dzięki dwóm szczotkom bocznym i centralnej rolce czyszczącej, a także wysokiej sile ssącej. Równocześnie specjalistyczny mop nawilżany roztworem czyszczącym aplikowanym z przeznaczonego zbiornika, umieszczony tuż za centralną rolka czyszczącą, mopuje podłogę, skrupulatnie usuwając drobiny kurzu.

dokładnie wyczyści wszystkie kąty

wyjątkowy kształt robota sprzątającego Dibea D960, przypominający literę 'D' i dwie boczne szczotki powodują, że urządzenie jest w stanie starannie wyczyścić kąty pomieszczeń.
W naszych testach robot odkurzył kąty, zbierając o 30% więcej zanieczyszczeń, krągłe roboty najbardziej znanych na polskim rynku marek.

Kilka trybów pracy

Odkurzacz Dibea D960 zaopatrzony jest w system inteligentnego mapowania pomieszczeń, z uwzględnieniem ich kształtu oraz rozstawienia mebli. Dzięki wyposażeniu w cztery różne tryby pracy, robot w inteligentny sposób dobiera tryb do kształtu pomieszczeń, rodzaju podłoża i stopnia zabrudzenia.
dzięki czemu urządzenie optymalizuje proces sprzątania w przystępnym (z uwagi na objętość baterii) czasie 120-150 min.

Można na dodatek przy pomocy pilota przełączyć tryb pracy urządzenia na spiralny (spot). Dzięki czemu robot dłużej i precyzyjniej będzie czyścił miejsce, w którym się znajduje. Istnieje jeszcze możliwość sterowania robotem za pomocą pilota.


W naszych testach pojemnik na brud zaskoczył swoją zawartością po odkurzeniu z pozoru czystego wnętrza.

produkt
marka
Kod producenta
D960
EAN
6957235901111
dane podstawowe Filtry Worek na kurz technologiczne
automatyczne rozpoczęcie odkurzania w wyodrębnionym dniu o wyróznionej godzinie
sensor chroniący przed upadkiem
czujka krawędzi
Wyposażenie
2 filtry
4 szczotki boczne
Adapter sieciowy
Instrukcja obsługi
Pilot
Stacja Turbo ładowania
Szczoteczka do czyszczenia
Fizyczne
użyteczna budowa

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Odkurzacze