Dysk Adata HD710

Dysk Adata HD710


Producent/Marka: Adata
produkt wystawiono w 31 sklepach

ceny od 229,00 zł do 671,07 zł

Oferty: 31

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Interfejs pamięci:
3.1
Pojemność (TB):
3 TB
Rozmiar:
2.5 "

Zewnętrzny dysk twardy Adata HD710 Pro Wszechstronna ochrona Dysk który wytrzyma wszystkie nieoczekiwane zagrożenia Doświadczenie marki ADATA w projektowaniu dysków zewnętrznych pozwoliło stworzyć dysk w pełni wytrzymały na działanie pyłu i wody.

HD710 Pro z powodzeniem przeszedł test zanurzenia w wodzie poprzez 60 minut na głębokości 2 metrów - to więcej aniżeli przewidują wymogi normy IEC IPX8! Gotowy na nurkowanie? Pełna niepodatność na działanie wody obowiązuje jedynie przy zamkniętej osłonie portu USB.

trwałość klasy militarnej Dysk HD710 Pro wytrzymuje wstrząsy, upadki i wibracje dzięki swojej w dodatku wzmacnianej trójwarstwowej konstrukcji. Dysk przeszedł test MIL-STD-810G 516.6 dla sprzętów użytkowanych poprzez armię USA, co oznacza, że z powodzeniem wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 metra.

Twoje dane będą za każdym razem bezpieczne – z dyskiem HD710 Pro możesz realizować wszystkie swoje wyzwania. Wszechstronna ochrona dzięki trwałej trójwarstwowej konstrukcji Niezależnie od tego, jakie informacje będziesz przechowywać na dysku, model HD710 Pro zapewni zawsze taką samą bezusterkową ochronę.

pokrywa dysku składa się trzech warstw. Pierwszą stanowi powłoka silikonu, drugą bufor pochłaniający wstrząsy, a trzecią, znajdującą się najbliżej samego dysku, tworzywo nienaturalne utrzymujące dysk w bezpiecznym położeniu.

technika wykrywania wstrząsów Shock Mniejsze dyski zewnętrzne podtrzymują swoją pracę nawet po upadku albo gdy doświadczą wstrząsu, co prowadzi do błędów i tworzenia się uszkodzonych sektorów. Czujniki Shock, w które pozostał wyekwipowany dysk HD710 Pro, momentalnie po wykryciu wstrząsu zatrzymują pracę dysku.

Po zakończeniu wibracji praca nośnika jest wznawiana. O wszystkim sygnalizuje wskaźnik na obudowie. Komfortowy uchwyt na przewód Dysk pozostał wyekwipowany w specjalny rowek biegnący dookoła obudowy, umożliwiający wygodne przechowywanie odłączonego kabla USB.

Gdy dysk nie jest stosowany, po prostu odłącz przewód i owiń go dookoła obudowy dysku HD710 Pro. Pokaźnie ogranicza to ryzyko przypadkowego zagubienia kabla i ogranicza irytujące poczucie bałaganu. Poręczna wodoszczelna osłona portu USB W przeciwieństwie do innych odpornych zewnętrznych dysków HDD, model HD710 Pro pozostał wyekwipowany w łatwą w użyciu osłonę portu USB.

Osłona zamyka się nad wyraz łatwo, zapewniając całkowitą szczelność. Nasi inżynierowie zadbali o wszystkie detale, dzięki czemu dysk HD710 Pro jest prosty w wykorzystywaniu i równocześnie kompletnie wodoszczelny.

Oferty Loading

Powiązane media (media mogą nie dotyczyć bezpośrednio prezentowanego produktu)

  • Dysk zewnętrzny ADATA HD710 USB 3.0 - Rozpakowanie

    Zapraszam na mój nowy kanał z Gameplay'ami: http://www.youtube.com/user/BlackRocking?feature=masthead-dropdown Zapraszam na mój portal ITPCLab:http://itpc.net.pl/lab/ Zapraszam na moje forum...

  • Dysk ADATA HD710 USB 3.0 - Test - rzucamy, topimy i testujemy. 18+

    Film z rozpakowania:https://www.youtube.com/watch?v=FsNFjovn0mo Zapraszam na mój nowy kanał z Gameplay'ami: http://www.youtube.com/user/BlackRocking?feature=masthead-dropdown Zapraszam na...

  • NIEZNISZCZALNY DYSK ZEWNĘTRZNY?! - Test wytrzymałościowy ADATA HD710M

    NOWY Snapchat - stilgaryt Dodawać i wysyłać fajne snapy na przywitanie :D ▻ Instagram - https://www.instagram.com/stilgaryt/ ▻ Facebook - https://www.facebook.com/StilgarYT...

Sprawdź przedmioty w kategorii Akcesoria komputerowe