Dysk hd710 marki Adata

Dysk hd710 marki Adata


Producent/Marka: Adata
produkt wystawiono w 31 sklepach

ceny od 236,60 zł do 671,07 zł

Oferty: 31

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Interfejs pamięci:
3.1
Pojemność (TB):
4 TB
Rodzaj:
HDD

Zewnętrzny dysk twardy Adata HD710 Pro Wszechstronna ochrona Dysk który wytrzyma wszystkie nieoczekiwane zagrożenia Doświadczenie producenta ADATA w projektowaniu dysków zewnętrznych pozwoliło stworzyć dysk w całości odporny na działanie pyłu i wody.

HD710 Pro z powodzeniem przeszedł test zanurzenia w wodzie poprzez 60 minut na głębokości 2 metrów - to więcej niżeli przewidują kryteria normy IEC IPX8! Gotowy na nurkowanie? Pełna oporność na działanie wody obowiązuje jedynie przy zamkniętej osłonie portu USB.

trwałość klasy militarnej Dysk HD710 Pro wytrzymuje wstrząsy, upadki i wibracje dzięki swojej na dodatek wzmacnianej trójwarstwowej konstrukcji. Dysk przeszedł test MIL-STD-810G 516.6 dla urządzeń stosowanych przez armię USA, co oznacza, że z powodzeniem wytrzymuje upadki z wysokości 1,5 metra.

Twoje dane będą za każdym razem bezpieczne – z dyskiem HD710 Pro możesz realizować wszystkie swoje wyzwania. Wszechstronna ochrona dzięki trwałej trójwarstwowej konstrukcji Niezależnie od tego, jakie informacje będziesz przechowywać na dysku, model HD710 Pro zapewni zawsze taką samą bezawaryjną ochronę.

pokrywa dysku składa się trzech warstw. Pierwszą stanowi powłoka silikonu, drugą bufor pochłaniający wstrząsy, a trzecią, znajdującą się najbliżej samego dysku, tworzywo sztuczne utrzymujące dysk w bezpiecznym położeniu.

technologia wykrywania wstrząsów Shock Mniejsze dyski zewnętrzne podtrzymują swoją pracę choćby po upadku albo gdy doświadczą wstrząsu, co prowadzi do błędów i tworzenia się uszkodzonych sektorów. Czujniki Shock, w które został zaopatrzony dysk HD710 Pro, momentalnie po wykryciu wstrząsu zatrzymują pracę dysku.

Po zakończeniu wibracji praca nośnika jest wznawiana. O wszystkim zawiadamia wskaźnik na obudowie. Wygodny uchwyt na przewód Dysk został zaopatrzony w specjalny rowek biegnący dookoła obudowy, umożliwiający komfortowe przechowywanie odłączonego kabla USB.

Gdy dysk nie jest wykorzystywany, po prostu odłącz przewód i owiń go dookoła obudowy dysku HD710 Pro. Pokaźnie obniża to ryzyko przypadkowego zagubienia kabla i ogranicza irytujące poczucie bałaganu. Użyteczna wodoszczelna osłona portu USB W przeciwieństwie do innych niepodatnych zewnętrznych dysków HDD, model HD710 Pro pozostał zaopatrzony w łatwą w użyciu osłonę portu USB.

Osłona zamyka się szczególnie łatwo, zapewniając całkowitą szczelność. Nasi inżynierowie zadbali o wszystkie szczegóły, dzięki czemu dysk HD710 Pro jest prosty w wykorzystywaniu i jednocześnie całkowicie wodoszczelny.

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Akcesoria komputerowe