Dysk twardy Seagate ST2000VN004 (5907735816188)

Dysk twardy Seagate ST2000VN004 (5907735816188)


Producent/Marka: Seagate

Oferty: 0

Opinie: brak, dodaj


Parametry i opis

Cache:
64 MB
Interfejs:
SATA III
Pojemność:
2 TB
Prędkość obrotowa:
5900 obr/min

DYSK SEAGATE IronWolf
ST2000VN004 2TB Najważniejsze parametry

 • Zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS z AgileArray
 • Wysoka skuteczność i wyeliminowanie opóźnień
 • Wytłumienie drgań wskutek ruchu obrotowego
 • 1 milion godzin średniego czasu bezawaryjnej pracy
Przeznaczenie

Dysk IronWolf jest zaprojektowany do wszelkich pamięci NAS. Prosto przyzwyczaić się do rozwiązania umożliwiającego całodobową pracę, znamionującego się wytrzymałością, stałą gotowością, a także skalowalnością, które jest w stanie poradzić sobie w środowiskach wielodyskowych o zróżnicowanych pojemnościach.

Wytrzymały. W pełnej gotowości. Skalowalny.

Dla wszelkich zastosowań związanych z pamięcią NAS istnieją dyski IronWolf i IronWolf Pro. Stale czynny dysk IronWolf został lepszy o technikę AgileArray™ zapewniającą słuszną niezawodność i wydajność systemu. Technika Multi-user, a także arcytrudnie wysokie wskaźniki obciążenia pracą pozwalają dyskom IronWolf utrzymywać jakość i rozwijać się wraz z przedsiębiorstwem.

IronWolf + moc AgileArray

 • Dysk twardy zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS, gwarantujący najwyższą jakość użytkowania
 • Oprogramowanie IronWolf Health Management przystępne w ramach Synology NAS1 stale pomaga zabezpieczać Twoje dane
 • Równowaga dysku zachowywana jest dzięki czujnikom drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają radzić sobie z drganiami w systemach wyposażonych w mnóstwo kieszeni i utrzymywać długoterminową i spójną sprawność i bezusterkowość
 • Zoptymalizowana produktywność macierzy RAID, która zezwala na maksymalizację czasów odpowiedzi i pracy dzięki funkcji sterowania odzyskiwaniem informacji po wystąpieniu błędu obsługującej pamięć NAS
 • zaawansowane funkcje zarządzania energią umożliwiają jej oszczędzanie i gwarantują jej trafny poziom we właściwym czasie

1. Wersja beta oprogramowania IronWolf Health Management jest przystępna wyłącznie w dyskach o objętości 4 TB lub większej.

W aktywny sposób chroń swoją pamięć NAS dzięki oprogramowaniu IronWolf Health Management* w stacjach dyskowych Synology DiskStat

 • Monitorowanie obciążenia pracą zapewniające spokój wykorzystywania dzięki powiadomieniom
 • Powiadomienia Synology DiskStation Manager 6.1 (DSM) dotyczące stanu dysku
 • Inteligentne analizy zapewniające wskazówki dotyczące środowiska i funkcjonowania sprzętu
 • samoczynne wykrywanie dysku IronWolf kompatybilnego z DSM. Brak konieczności instalowania dopełniającego oprogramowania lub konfiguracji

*dostępne wkrótce. Funkcje IronWolf Health Management mogą podlegać zmianom.

mnóstwo kieszeni oraz dopasowanie do pamięci NAS wraz z zaimplementowanymi czujnikami drgań wskutek ruchu obrotowego.

Jako pierwsze w swojej klasie, dyski IronWolf zostały wyekwipowane w czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, które pozwalają utrzymywać wydajność w wielokieszeniowych obudowach NAS. Dyski IronWolf Pro mają w standardzie czujniki drgań wskutek ruchu obrotowego, co pomaga przedsiębiorstwom, a także mistrzowskim twórcom treści kreatywnych utrzymywać spójną produktywność poprzez nadchodzące lata.

Wykonuj więcej działań dzięki optymalizacji pod kątem technice Multi-User.

Wykonuj więcej działań, korzystając ze swojej pamięci NAS, dzięki optymalizacji technologii multi-user. Dzięki współczynnikowi obciążenia pracą na poziomie 180 TB/rok w dysku IronWolf, a także 300 TB/rok w dysku IronWolf Pro, wielu użytkowników może jednocześnie przesyłać i pobierać dane na serwer NAS. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą zawodowo tworzącą treści kreatywne, czy też właścicielem niewiele znaczącej firmy, IronWolf jest po twojej stronie.

Bądź kreatywny w każdym miejscu, korzystając z dysku IronWolf i swojej pamięci NAS

realna do rozbudowy i bezawaryjna pamięć masowa, która pomaga tobie i twojej firmie dotrzymywać harmonogramów. IronWolf oraz IronWolf Pro to wyśmienite rozwiązanie dla pamięci NAS gwarantujące zdalny dostęp przez całą dobę, tworzenie kopii zapasowych, i możliwość prostego udostępniania plików z dowolnego miejsca. Dyski IronWolf i IronWolf Pro zostały stworzone z myślą o rozwijających się firmach oraz ich potrzebie posiadania większej ilości pamięci masowej i są w stanie sprostać wyzwaniom związanym z rozbudową pamięci NAS.

Rozwiń swoją firmową pamięć NAS

Prosperujące minimalne przedsiębiorstwo potrzebuje pamięci masowej, która może się rozwijać wraz z nim. Dysk IronWolf został zoptymalizowany pod kątem pamięci NAS w środowiskach złożonych z wielu macierzy RAID i potrafi nie tylko radzić sobie z pojawiającymi się drganiami,również z znacznym obciążeniem pracą w sieciach charakteryzujących się dynamicznym przesyłem informacji. Technika multi-user klasy podstawowej – do 180 TB/rok w przypadku dysków IronWolf, a także 300 TB/rok w przypadku dysków IronWolf Pro.

Zdominuj media

Zbuduj domowe imperium multimedialne NAS z dyskami twardymi IronWolf. IronWolf i IronWolf Pro prowadzi w swej klasie pod względem pojemności pamięci masowej, oferując dyski o objętości nawet 10 TB i skuteczności koniecznej do uruchamiania tworzyw w jakości HD, korzystając z pamięci NAS. Przechowuj tysiące pełnometrażowych filmów w jakości HD i nawet jeszcze więcej fotografii na swoim prywatnym serwerze. Pomyśl o nim jak o swej domowej chmurze.

Specyfikacja

W skład zestawu wchodzi

 • DYSK SEAGATE IronWolf ST2000VN004 2TB (nr kat. 12755)
 • Gwarancja
 • Faktura VAT albo paragon fiskalny

Oferty Loading

Sprawdź przedmioty w kategorii Dyski i napędy